Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Bezmaksas semināri jauno biznesa ideju autoriem

Foto: Apollo

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra sadarbībā ar SIA «Firma L4» un SIA «Konsorts» aicina jaunos biznesa ideju autorus un topošos uzņēmējus iesniegt savas biznesa idejas aprakstu un pieteikt dalību semināru ciklam «Inovatīvas uzņēmējdarbības uzsākšana», portālu «Apollo» informēja Nelda Elsiņa, SIA «Firma L4» Mācību centra vadītāja.

www.liaa.gov.lv

www.liaa.gov.lv

Semināru cikls tiek veidots tā, lai biznesa ideju autoriem būtu iespējams precīzi izstrādāt savu biznesa ideju un biznesa modeli, sagatavot biznesa idejas komercializācijas plānu, kā arī pilnveidot autoru prasmes idejas prezentēšanā un prezentēt tās potenciāliem investoriem kontaktbiržā.

Semināru ciklu «Inovatīvas uzņēmējdarbības uzsākšana» veido pieci secīgi semināri, kas notiks Rīgas Tehniskās universitātes un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras telpās. Paredzēts, ka dalībnieki, kas pieteikuši savu dalību semināru ciklā, piedalās visos semināros.Semināru cikls sākas 23.augustā ar divu dienu «Ideju ģenerēšanas un pilnveidošanas semināru», kurā biznesa ideju autori tiks iepazīstināti ar ideju ģenerēšanas metodēm, kā arī prasmi kvalitatīvi pilnveidot un precizēt savu biznesa ideju.

Nākamajos trijos semināros, kas notiks 2010. gada 3., 10. un 17.septembrī, inovatīvo ideju autoriem būs iespēja apgūt jaunas inovatīvu biznesa ideju tālākas attīstības prasmes un metodes, lai izstrādātu biznesa modeli un komercializācijas plānu, kā arī pilnveidotu to autoru prezentēšanas prasmi.

0 Komentāri