Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Unikāla iespēja uzņēmējiem straujai biznesa attīstībai

Foto: Apollo

Latvijas Uzņēmējdarbības Attīstības centrs (LUAC) aicina atsaukties uzņēmumus, kas ir gatavi un vēlas piedzīvot īstenu biznesa uzrāvienu savā uzņēmējdarbības attīstībā, veidojot unikālu atbalsta programmu uzņēmumiem «Biznesa uzrāviens».

LUAC, domājot par to, kā nodrošināt Latvijas vietējiem uzņēmumiem noderīgu, efektīvu un praktisku atbalstu, vēlas apvienot uzņēmumus, kas paši ir gatavi straujai attīstībai. «Biznesa uzrāviens» ir unikāla atbalsta programma, kas uzņēmumiem nodrošina plašas mārketinga, tirgus izpētes, izglītības un citus pakalpojumus, no kuriem lielāko daļu līdzfinansējot 100% apmērā. Tas ne vien nodrošina produkcijai noietu, bet arī paaugstina uzņēmuma konkurētspēju un palīdz meklēt tālākas attīstības virzienus un sasniegt augstus mērķus.

«Ik dienu runājot pa attīstības jautājumiem un uzņēmējdarbības stiprināšanu, nereti visas idejas paliek tikai sarunu līmenī, jo ne visi uzņēmumi patiesi ir pietiekoši gatavi izaugsmei, tā dažus no viņiem baida vai mulsina. Ja uzņēmums ir pietiekoši motivēts strādāt, izmantot iespēju un augt, būsim priecīgi palīdzēt,» norāda LUAC pārstāvis Kaspars Vītoliņš.

«Biznesa uzrāviens» programmas ietvaros uzņēmumiem bez maksas tiek piedāvāti dažādi mārketinga un komunikācijas instrumenti, kas realizējami, izvērtējot katras kompānijas vajadzības un pašreizējo pozīciju tirgū. Uzņēmumiem pieejamas tādas aktivitātes kā mārketinga stratēģijas izstrāde, tirgus izpēte, sabiedrisko attiecību aktivitātes un publicitātes veicināšana, inovāciju vadība, reklāmas aktivitātes, sadarbības partneru meklēšana vietējā un eksporta tirgos, pārdošanas veicināšana, jaunu mārketinga metožu pielietošana, uzņēmumu komandu veidošana un apmācība, kā arī daudz kas cits.

Šī atbalsta programma ir unikāla, jo uzņēmumiem liela daļa aktivitāšu pieejamas pilnīgi bez maksas, tādēļ ir saprotams, ka visus uzņēmumus atbalstīt nebūs iespējams. Uzņēmumi, kuri jūtas gatavi un vēlas izmantot šo iespēju, aicināti aizpildīto pieteikuma anketu sūtot uz e-pastu luac@luac.lv. Ar pieteikuma anketas iesniedzējiem sazināsies 5 dienu laikā, lai informētu par sadarbību vai lūgtu iesūtīt papildus informāciju, kas ļautu pieņemt lēmumu.

Sadarbība ar uzņēmumiem tiks veidota sākotnēji uz 6 mēnešiem ar iespēju to pagarināt.

0 Komentāri