Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Žurnāls «Kino Pauze» jūnijā

Foto: «Kino Pauze»

Kinovasaras parāde ar «Kino Pauzi»!

Nu jau vairākus gadus pēc kārtas tieši vasaras sākums ir ne tikai karstākais gada laiks dabā, bet arī kino dzīvē, kad Holivuda piedāvā savus gada iespaidīgākos kino grāvējus.

Betmens nekad nebūs vecmodīgs, tāpēc jūnijā varam skatīties jaunāko filmu par supervaroni «Betmens: sākums». Aiz kadra varat izlasīt interesantus faktus par visām Betmena filmām, bet «Kino Pauzes» mēneša aktieris ir neviens cits kā jaunais Betmens — Kristians Beils.

Šajā reizē latviešu zvaigzne ir aktrise Rēzija Kalniņa, kas stāsta par savu jaunāko kino daiļdarbu «Augstuma robeža» un ne tikai par to…

Uzzināsiet desmit interesantas lietas par Estonu Katčeru, kas šomēnes redzams divās filmās — «Gandrīz kā mīlestība» un «Uzmini kurš!».

«Holivudas smaids» — skaistuma, sievišķības un elegances paraugs — Ketrīna Denēva. Aktrise mēdz teikt: «Skaistums — tas nav nekas, ja tu to nenes kā karogu, kā ieroci, kā zobenu.»

Jūnijā «Kino Pauzes» leģenda ir Odrija Hepberna. Pasaule bija pārliecināta: viņa — princese, kas atnākusi no pils. Kāda tad bija šī pils, kurā dzīvoja kino princese?

Jūnijā filmas ir gan lieliem, gan maziem, gan komēdiju, gan fantastikas cienītājiem — «Galaktikas ceļvedis stopētājiem», «Kungfu jezga», «Baltais troksnis», «Turku gambīts», «Madagaskara», «Laiki mainās» «Šausmas Amitvilā», «Smita kungs un kundze», «Sliktais džins».

www.acd.lv

0 Komentāri