Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Pielikums «Kultūras Pulss» turpmāk iznāks jaunā veidolā

Foto: Publicitātes foto

Trešdien, 20. novembrī ar Liepājas Kultūras pārvaldes un Valsts Kultūrkapitāla fonda līdzfinansējumu pie lasītājiem nonāks laikraksta «Kurzemes Vārds» izdotais pielikums «Kultūras Pulss». Pirmo reizi kopš pielikuma izdošanas mainīts tā dizains, pielikuma veidotāji plāno aktīvas kampaņas sociālajos medijos, lai veicinātu viedokļu apmaiņu un lasītāju dialogu. «Kultūras Pulss» ir vienīgais reģionālais kultūras pielikums astoņu lappušu biezumā.

Pielikums «Kultūras Pulss» tiek izdots kopš 2005. gada reizi mēnesī. «Kultūras Pulss» tiek veidots, lai plašāk, analītiskāk un daudzveidīgāk atspoguļotu Liepājas kultūras dzīves norises, tendences un problēmas, veltot lielāku uzmanību dažādām kultūras nozarēm – mūzikai, mākslai, teātrim, literatūrai, kino, arhitektūrai, tradicionālajai kultūrai, folklorai, kultūras mantojumam un citām. Izdevuma mērķis ir ne tikai izglītot sabiedrību kultūras jomā, bet arī veicināt izpratni par kultūras vērtībām un ļaut sekot līdzi kultūras procesu virzībai Latvijā un Liepājā. Ar izdevuma starpniecību tiek uzrunāti arī kultūras nozares speciālisti, piedāvājot paraudzīties uz savu darbu no malas, kā arī iesaistīties dažādu kultūras procesu apspriešanā.

Gan vizuāli, gan saturiski pielikums «Kultūras Pulss» piedzīvos izmaiņas, lai tas būtu mūsdienīgs, atbilstošs laikmetīgām tendencēm un būtu saistošs ne tikai laikraksta «Kurzemes Vārds» pircējiem, bet arī interneta lietotājiem Liepājā un Latvijā.

0 Komentāri