Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Matemātikas skolotājam savāda audzināšanas metode

Dubrovniki - vieta, kur uzņemta filma | Foto: AFP/Scanpix

Beļģu matemātikas skolotājs nepaklausīgiem skolēniem piedraudējis atklāt, kuri varoņi nākamie nomirs populārajā fantāzijas seriālā «Game of Thrones» («Troņu spēle»), vēsta britu laikraksts «Daily Mail».

Nākamajā mēnesī tiks demonstrēta uz rakstnieka Džordža R.R.Mārtina grāmatām balstītā seriāla ceturtā sezona.

Kāds matemātikas skolotājs Beļģijā nācis klajā ar neparastu stratēģiju, kā panākt klusumu klasē. Viņš pajautājis, cik daudzi no viņa 70 skolēniem skatās «Troņu spēli». Roku pacēlušas apmēram trīs ceturtdaļas klases.

«Es esmu izlasījis visas grāmatas. Ja kļūsiet pārāk trokšņaini, es uz tāfeles sarakstīšu to varoņu vārdus, kuri nomirs nākamie,» teica skolotājs. «To pietiks visam gadam. Un es pat varētu pastāstīt, kā viņi nomira.»

Daži skolēni aizrādījumu nav ņēmuši vērā, tāpēc matemātikas skolotājs sācis vienu pēc otra uz tāfeles rakstīt trešās sezonas beigās mirušo varoņu vārdus, ja nu kāds no pusaudžiem «to vēl nebija redzējis».

«Atlikušo matemātikas stundu aizvadījām kapa klusumā,» franču vietnē «Dans Ton Chat» raksta viens no skolēniem.

Kā jau ziņots iepriekš, «Troņu spēle» atzīta par 2013.gada visvairāk nelegāli lejupielādēto seriālu. Uz amerikāņu rakstnieka Džordža R.R.Mārtina romāniem balstītais seriāls šādu titulu ieguvis otro gadu pēc kārtas.

Ar failu apmaiņas programmas «BitTorrent» palīdzību tas nelegāli lejupielādēts 5,9 miljonus reižu. Salīdzinājumam - ASV telekanālā HBO «Troņu spēlei» ir vidēji 5,5 miljoni skatītāju.

«Troņu spēli» demonstrē televīzijā kopš 2011.gada. Seriālam, kurš slavens ar vardarbīgām ainām un nežēlīgu galveno varoņu nogalināšanu, ir kaismīgi fani visā pasaulē.

0 Komentāri