Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Šovakar Jelgavas pilī pieteikties studijām varēs līdz pusnaktij

Foto: LU foto centrs

Šodien noslēgsies vienotā uzņemšana, un Latvijas Lauksaimniecības universitāte (LLU) visiem studētgribētājiem piedāvā iespēju pieteikties studijām vai uzrādīt dokumentus pieteikuma apstiprināšanai līdz pat pusnaktij.

LLU Sabiedrisko attiecību un karjeras centra pārstāve Ilvija Gaidukoviča aģentūru LETA informēja, ka līdztekus dokumentu iesniegšanai vai uzrādīšanai būs iespēja izbaudīt romantisku noskaņu un studentisku kultūras un izklaides programmu Jelgavas pilī.

Pa dienu dokumentu pieņemšana augstskolās, kuras iesaistījušās vienotajā uzņemšanā, norisināsies, kā ierasts - no plkst.9 līdz plkst.18, bet LLU Uzņemšanas nakts pasākumā dokumentus studijām varēs pagūt iesniegt arī laikā no plkst.20 līdz plkst.24, skaidroja Gaidukoviča.

«Šī ir iespēja ne tikai pieteikties studijām vai apstiprināt studiju pieteikumu, bet arī izbaudīt naksnīgu noskaņu un gaismas spēles Jelgavas pils gaiteņos un parkā. Šādā veidā esam padomājuši arī par tiem reflektantiem, kuri pa dienu strādā vai vēlas pieteikšanos studijām padarīt īpašu un atmiņā paliekošu,» pauda LLU Uzņemšanas komisijas galvenā speciāliste Rasma Veinberga.

Jelgavas pilī topošos studentus sagaidīs un līdz Uzņemšanas komisijai pavadīs «pils āksts» un «galma dāmas». Aktīvākajiem apmeklētājiem būs iespēja iesaistīties populāru dziesmu dziedāšanā, dejošanā un rotaļās kopā ar folkloras kopas «Dimzēni» dalībniekiem.

No plkst.20 līdz plkst.22 visiem interesentiem atvērts būs Jelgavas pils muzejs, un, apskatot tā ekspozīciju, varēs izzināt Baltijas valstīs lielākās baroka pils vēsturi un tās kādreizējo iemītnieku dzīves noslēpumus.

Kā ziņots, no 2.jūlija līdz 17.jūlijam visiem studēt gribētājiem vienotajā valsts un pašvaldību portālā «www.latvija.lv» bija iespēja pieteikties pamatstudijām 11 Latvijas augstskolās.

Topošie studenti var pieteikties studijām Latvijas Universitātē (LU), Rīgas Tehniskajā universitātē, Latvijas Lauksaimniecības universitātē, Rīgas Starptautiskajā ekonomikas un biznesa administrācijas augstskolā, Banku augstskolā, Ventspils Augstskolā, Daugavpils Universitātē, Informācijas sistēmu menedžmenta augstskolā, Rēzeknes Augstskolā, Liepājas Universitātē un Vidzemes Augstskolā.

Portālā «www.latvija.lv» reflektanti var sekot līdzi pieteikšanās gaitai un uzzināt konkursa rezultātus.

No 10.jūlija līdz 17.jūlijam visiem topošajiem studentiem, arī tiem, kas pieteikušies elektroniski, norādītajos augstskolu uzņemšanas punktos jāuzrāda nepieciešamo dokumentu oriģināli un jāapstiprina pieteikums. Šajā laika posmā reflektanti varēs pieteikties studijām arī klātienē jebkurā no iesaistīto augstskolu uzņemšanas punktiem.

0 Komentāri