Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Ziemas uzņemšana – iespēja uzsākt studijas jau tagad

Foto: Publicitātes foto

Kājām ir jābūt siltumā, bet, ja runa ir par izglītību, tad ir jādomā vēsu galvu. Tāpēc ziema ir pats piemērotākais laiks, lai mācītos. Latvijas Universitātes Biznesa, vadības un ekonomikas fakultāte piedāvā jau februārī uzsākt studijas kādā no deviņām bakalaura un maģistra studiju programmām. Pieteikties studijām var līdz pat 28. janvārim.

«Mūsdienās veiksmīgai personības attīstībai vajadzīgas vismaz divas augstākās izglītības jeb specializācijas, jo katra no tām dod kvalitatīvu lēcienu gan karjerā, gan biznesā. Studijas Biznesa, vadības un ekonomika fakultātē ir iespēja nonāk nākamajā līmenī, apgūstot gan jaunas zināšanas, gan tādas pieprasītas prasmes kā kritiskā domāšana, sarunu vešana, sarežģītu jautājumu risināšana un cilvēku vadīšana,» uzsver fakultātes dekāns asoc. prof. Gundars Bērziņš.

Saskaņā ar Tirgus un sabiedriskās domas pētījuma centra SKDS uzņēmēju aptauju – Latvijas Universitātes Biznesa, vadības un ekonomikas fakultāte nodrošina labāko biznesa izglītību Latvijā.

Ne velti fakultātes absolventu un studentu vidū ir Latvijas lielāko uzņēmumu un iestāžu vadītāji un augsta līmeņa speciālisti, uzņēmēji un sabiedrisko organizāciju līderi. Pašlaik fakultātē studē 2000 cilvēku.

Fakultāte gaida studentus sekojošās profesionālā bakalaura programmās - «E-biznesa un loģistikas vadības sistēmas», «Finanšu menedžments» un «Starptautiskās ekonomiskās attiecības». Savukārt maģistratūrā ir iespēja studēt sekojošās akadēmiskās programmās – «Ekonomika», «Starptautiskās attiecības (ekonomika)» – iespēja iegūt dubulto grādu divu gadu laikā, «Vadības zinības» – piecas dažādas specializācijas, «Eiropas studijas» (angļu valodā). Tiek gaidīti studenti arī divās profesionālās maģistra studiju programmās – «Finanšu ekonomika» (1 gads) un «Starptautiskais bizness» (angļu valodā). Studēt iespējams gan pilna laika, gan nepilna laika klātienē. Studijas ir par maksu.

Bakalaura programmas būs piemērotas vispārizglītojošo skolu absolventiem un studentiem, kas vēlas mainīt studiju virzienu, kā arī uzņēmējiem, kas savai biznesa pieredzei vēlas pievienot akadēmiskas zināšanas. Savukārt akadēmiskās un profesionālās maģistra studiju programmas būs labākā izvēle vidējā un augstākā līmeņa vadītājiem, starptautisko institūciju, valsts un pašvaldību darbiniekiem, kā arī pieredzējušiem uzņēmējiem, kas vēlas vairot biznesa panākumus.

www.bizness.lu.lv

FOTO: Publicitātes foto

0 Komentāri