Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Skolēni var uz laiku mācīties ārvalstīs

Foto: «Apollo»

Comenius - Eiropas Savienības skolu izglītības programmā - uzsākusi darbību jauna akcija, kas sniedz iespēju pamatskolas un vidusskolas skolēniem pavadīt laiku no trim līdz desmit mēnešiem ārvalsts skolā un ģimenē, portālu «Apollo» informēja Inta Asare, VA Akadēmisko programmu aģentūra Informatīvās sadarbības programmu un tīklu nodaļas vadītāja.

Brauciens ļaus skolēniem gūt eiropeisku izglītības pieredzi, paplašinās izpratni par Eiropas kultūras un valodu dažādību un veicinās personīgo izaugsmi. Comenius skolēnu individuālā mobilitāte, kuras ietvaros pirmie skolēni dosies uz ārzemēm 2010./2011. mācību gadā, ir pieejama skolām, kuras ir iesaistījušās Comenius skolu partnerībā. 2010. gadā akcijas dalībvalstis būs Austrija, Beļģijas vācu valodas kopiena, Čehija, Dānija, Igaunija, Somija, Francija, Itālija, Latvija, Luksemburga, Norvēģija, Spānija un Zviedrija. Gan nosūtošajai, gan uzņemošajai skolai jābūt kādā no šīm valstīm. Jaunās akcijas pilotprojekts norisinājās 2007./2008. mācību gadā.

http://ec.europa.eu/education/comenius/doc990_en.htm

0 Komentāri