Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Tests studiju izvēlei

eilerj | Foto: <a href="http://creativecommons.org/licenses/by-sa/2.0/deed.en ">CC Licence</a>

Latvijas Universitātes Karjeras centra speciālisti izveidojuši testu «Pastudē sevi», kas palīdzēs topošajiem studentiem izvēlēties viņu interesēm atbilstošu studiju jomu un programmu. Tests būs pieejams sākot no 25.februāra, kad tiks atklāta izstāde «Skola 2010» Ķīpsalā - tās apmeklētājiem tiks piedāvāta iespēja aizpildīt testu izstādes laikā Latvijas Universitātes stendā. Tests būs pieejams arī LU portālā, informēja LU Preses centrs.

Aizpildot testu «Pastudē sevi» izstādes laikā, topošajam studentam būs iespējams ne vien iepazīties ar sev atbilstošajiem studiju virzieniem, profesijām, bet arī uz vietas pie konsultantiem uzzināt visu par tām LU studiju programmām, kas ir saistītas vai ir radniecīgas izvēlētajam virzienam.

Kā novērojuši LU Karjeras centra speciālisti, nereti topošie studenti ir ļoti satraukti par savu profesionālo izvēli un lēmuma pieņemšanu uztver ar īpaši lielu atbildību, jo sevišķi pašreizējā ekonomiskajā situācijā, kad grūti precīzi noteikt, kuras jomas nākotnē būs perspektīvākas. Topošajiem studentiem tas dažkārt traucē analītiski izvērtēt visas savas spējas, intereses un iespējas tālākām mācībām, liekot vadīties pēc pieejamām atsauksmēm vai dažādām prognozēm, kas savstarpēji mēdz atšķirties. Testa «Pastudē sevi» veidotāji cer, ka jaunais tests rosinās topošos studentus vairāk pievērsties savu iekšējo resursu apzināšanai un padarīs lēmuma pieņemšanas procesu aizraujošāku.

www.gribustudet.lv

0 Komentāri