Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Izsludināta izsole bankām studiju kredītu izsniegšanai

Ar Finanšu ministrijas rīkojumu ir apstiprināti Izsoles noteikumi par tiesībām veikt studējošo kreditēšanu ar valsts vārdā sniegtu galvojumu. Izsole notiks šā gada 17. martā Finanšu ministrijā, Rīgā, Smilšu ielā 1, 304. telpā plkst. 15.00. Izsolē tiek izsolītas tiesības izsniegt kredītus ar valsts vārdā sniegtu galvojumu atbilstoši kredītiestādes solītajam apmēram un procentu likmei.

Tiesības izsniegt studiju kredītus un studējošo kredītus tiks izsolītas atsevišķi - tiesības izsniegt studiju kredītus ar valsts vārdā sniegtu galvojumu 26 969 112,30 eiro apmērā, kas saskaņā ar Latvijas Bankas noteikto valūtas maiņas kursu ir ekvivalents 18 954 000 latu. Savukārt tiesības izsniegt studējošā kredītus ar valsts vārdā sniegtu galvojumu 15 213 345,40 eiro apmērā, kas ir ekvivalents 10 692 000 latu.

Pieteikumi izsolei tās dalībniekiem jāiesniedz izsoles norises vietā un dienā no plkst. 14.30 līdz plkst. 15.00 komisijai, kuras sastāvā ir Finanšu ministrijas, Izglītības un zinātnes ministrijas un Valsts kases pārstāvji.

Izsolē var piedalīties jebkura Latvijas Republikā reģistrēta kredītiestāde un ārvalstu bankas filiāle, kura var nodrošināt kredītu izsniegšanu un administrēšanu visā Latvijas teritorijā.Pieteikumu izvērtēšanas kritērijs būs izsoles dalībnieku solītās likmes atbilstošajam kredītu veidam.

0 Komentāri