Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Starptautiskās komunikācijas vadība - zināšanas ar perspektīvu nākotnē*

Foto: Publicitātes foto

Jauno tehnoloģiju strauja attīstība, informācijas pieejamība un ātra tās izplatīšanās nosaka to, ka arvien pieprasītāka kļūst izglītība, kas vērsta uz starptautisku vidi. Tajā pašā laikā, nekāda zinātnes attīstība un sasneigumi nav mainījuši to, ka jebkurā darbā ļoti būtiska ir saskarsmes māksla, komunikācija.

Valdis Tilgalis

Pēdējos studiju gados uzmanība vairāk tiek pievērsta gan teorētiskajiem, gan praktiskajiem aspektiem jaunajā interaktīvajā komunikācijas vidē, kas ietver gan alternatīvo mārketingu, sporta komunikāciju, gan virtuālo realitāti un produktu jaunradi. Attiecīgi programmā iespējamas specializācijas Virtuālās realitātes projekti, Alternatīvā mārketinga projekti, Sporta projekti.

Parasti studenti interesējas arī par to, kur būs studiju laikā iespējams praktizēties. Mēs piedāvājam praksi labākajos starptautiskajos uzņēmumos un valsts institūcijās, piemēram, Scandinavian Tobacco, Swedbank, SEB, LNT, PR Stils, Comperio, Valsts Kancelejā, Ārlietu ministrijā, Tieslietu ministrijā un citur. Protams, studiju laikā studenti iegūst arī plašu sadarbības partneru un draugu loku visā pasaulē».

Turības Sabiedrisko attiecību fakultātē kopumā iespējams studēt piecās studiju programmās no 1. līmeņa līdz pat doktorantūrai:

Komunikācijas vadība

Atvērto durvju dienas

www.neskolaibetdzivei.lv

* Šis ir apmaksāts reklāmas raksts.

0 Komentāri