Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Uzzini par iespējām studēt ārvalstīs

Pavasaris ir aktīvākais laika periods, ja jautājums ir par studiju atrašanu ārvalstīs. Lai rastu atbildes uz neskaidrajiem jautājumiem, «Dream Foundation Latvia» organizē atvērto lekciju, kuras laikā stāstīs par pieteikšanos studijām ārvalstu augstskolās.

Tikšanās laikā «Dream Foundation» pārstāvji īsi iepazīstinās interesentus ar Dream Foundation tīklā esošajām augstskolām un to piedāvātajām programmām, kā arī prasībām piesakoties studijām ārvalstīs, informēja Līga Vanaga, Biedrība «Dream Foundation Latvia».

www.dreamfoundation.eu

Tā kā jau 10.martā ir pieteikšanās termiņš studijām ārvalstu augstskolās, tad šis ir īstais brīdis, lai rastu atbildes uz vēl pēdējiem neskaidrajiem jautājumiem un nokārtotu nepieciešamās formalitātes.

www.dreamfoundation.eu

Kā atzīst «Dream Foundation Latvia» pārstāve Agate Zīverte, tad populārākās valstis joprojām ir Dānija, jo šajā valstī studijas ir bez maksas, kā arī Lielbritānija, kas piedāvā augstas kvalitātes studijas un tādejādi paver plašas profesionālās iespējas nākotnē.

0 Komentāri