Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Aicina jauniešus pieteikties vasaras universitātēm dažādās Eiropas valstīs

Eiropas studentu forums AEGEE aicina jauniešus pieteikt dalību vasarā gaidāmajām vasaras universitātēm kādā no Eiropas valstīm, kurā atrodas organizācijas pārstāvniecība.

Kā informēja Eiropas Studentu foruma Rīgas organizācijā, lai pieteiktos dalībai vasaras universitātē, jaunietim vispirms jākļūst par organizācijas biedru, kā arī jāsamaksā 140 eiro dalības maksa un pašam jāsedz ceļa izdevumi līdz izvēlētajai universitātei. Minētajā summā iekļauti dzīvošanas, ēdināšanas un ar projekta aktivitātēm saistītie izdevumi.

Dalība šajā pasākumā dod iespēju ne tikai ceļot un apskatīt vēl neredzētas vietas, bet arī divu nedēļu garumā, piedaloties dažādās interesantās un aizraujošās aktivitātes, iepazīt dažādu Eiropas valstu valodas, kultūras un citas sociālās iezīmes, kā arī iegūt daudz jaunu draugu no visas Eiropas.

Šogad pieteikšanās dalībai vasaras universitātē notiks līdz 30. aprīlim.

AEGEE darbojas vairāk nekā 30 Eiropas valstīm, un ik vasaru lielākā daļa no AEGEE pārstāvniecībām vasaras universitātē uzņem 15-50 biedrus no dažādām valstīm. Kopumā šovasar norisināsies 70 vasaras universitātes.

0 Komentāri