Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Stipendija 30 000 angļu mārciņu apmērā mācībām Anglijas koledžā

Pirmdien 10.jūnijā plkst. 16.00 Radisson Blu Hotel Latvija konferenču zālē Sigma 1 notiks stipendijas svinīga pasniegšana un to pasniegs skolas direktors Mario Di Clemente. Pēc ceremonijas visi interesenti varēs uzzināt par par to kā iestāties Kembridžas, Oksfordas un citās prestižākajās universitātēs, kas jāņem vērā izvēloties mācību iestādi un programmu, kā izvēlēties mācību priekšmetus utt. Turklāt Mario Di Clemente kungs pastāstīs arī par iespējām iegūt koledžas stipendijas mācībām A-Level programmā.

Šogad aprit 10 gadi kopš pirmais students no Latvijas iestājās prestižajā Cambridge Tuttors College , Anglijā. Pēc vidējās izglītības programmas A- Level eksāmenu rezultātiem 2012. gada Financial Times vidusskolu rangu tabulās koledža ierindojusies 38 vietā (no 2179 skolām). Atzīmējot šo gadskārtu Cambridge Tutors College marta sākumā Baltijas valstīs izsludināja stipendiju konkursu ar galveno balvu - 30 000 GBP , kas pilnībā sedz divgadīgās britu vidējās izglītības A-Level programmas mācību maksu par abiem gadiem CTC koledžā.

Stipendiju konkursu Baltijas valstīs administrēja ilggadējējais koledžas sadarbības partneris izglītības aģentūra "Meridian GROUP" ar Baltic Council for international Education informatīvo atbalstu. Pirmo vietu un 100% stipendiju mācību maksas segšanai saņēma Rīgas 1.ģimnāzijas 11.klases skolniece Jana Harlamova. Savas nākotnes ieceres meitene saista ar studijām ekonomikas vai finanšu jomā Oksfordas universitātē vai Londonas ekonomikas skolā (LSE). Iegūtā stipendija noteikti palīdzēs šo plānu realizācijā, jo koledžas iepriekšējo stipendiātu pieredze rāda, ka A-level programma šajā skolā abiturientiem paver visplašākās perspektīvas. Gabriela Andrejeva, kas 2005.gadā pirmā ieguva iespēju mācīties CTC koledžā bez maksas, jau absolvējusi Oksfordas universitāti un šobrīd strādā pie vēža saslimšanas pētījumiem Londonā. Savukārt 2007.gada 100 % stipendijas ieguvēja Ksenija Frolova pašlaik studē Kembridžā.

Koledžu ar nosaukumu Cambridge Tutors College Londonas piepilsētā Croidonā savulaik nodinbināja Kembridžas universitātes absolventi, lai tā palīdzētu ārzemju studentiem sagatavoties studijām prestižākajās universitātēs un šobrīd koledža godam pilda savu uzdevumu. CTC vārds Latvijā jau labi pazīstams, pateicoties dāsnajam stipendiju piedāvājumam, kas spējīgiem jauniešīem pavēris iespējas studēt labākajās Lielbritānijas universitātēs: Oxford, Cambridge, Durham, St. Andrews, UCL, Imperial College, Bath, LSE, Warwick, u.c.

Aicinām uz tikšanos ar Cambridge Tutors College direktoru Mario Di Clemente 10.jūnijā plkst.16.00 Radisson Blu Hotel Latvija konferenču zālē Sigma 1 Elizabetes ielā 55 !

0 Komentāri