Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Biznesa augstskolā Turība – jaunas iespējas studentiem un jauns zīmols

  • Raksts
  • Foto
Foto: Publicitātes foto

Biznesa augstskola Turība svinīgi atklāja jauna koncepta mācību biznesa inkubatoru un iepazīstināja ar augstskolas jauno vizuālo identitāti, portālam «Apollo» stāstīja Dace Kristiāna Ūdre, Biznesa augstskolas Turība Sabiedrisko attiecību vadītāja.

Turība ir viena no Latvijas pirmajām un lielākajām privātajām augstskolām Latvijā, kas šogad atzīmē savas pastāvēšanas divdesmitgadi.

«Turība vienmēr ir motivējusi savus studentus kļūt par spēcīgām personībām, kas apzinās savu un zināšanu vērtību. Augstskolas logo attēlots kā jauns ķīmiskais elements - šādi akcentējot, ka arī biznesā, lai gūtu panākumus, nepieciešama «pareizā ķīmija», kuras vissvarīgākais elements esi Tu pats,» stāsta Turības Attīstības padomes priekšsēdētājs Aigars Rostovskis.

Jaunais logo raksturo augstskolas pieeju un iespējas, ko saviem studentiem šobrīd, 20 gadus pēc dibināšanas, piedāvā Turība. «Turība savas pastāvēšanas divdesmit gadu laikā kļuvusi par lielāko privāto un vienu no vadošajām biznesa augstskolām Latvijā, kas piedāvā starptautiski konkurētspējīgu, ar reālo dzīvi saistītu biznesa izglītību un iespējas apgūt uzņēmējdarbību praktiski. Turība ir augstskola, kas ne tikai mainījusies un augusi līdz ar laiku, bet ir spējusi tirgum piedāvāt efektīvus izglītības risinājumus. Šīs izmaiņas iestrādātas mūsu jaunajā zīmolā un biznesa inkubatora apmācību modelī, » uzsver Aigars Rostovskis.

Zīmola atklāšanas pasākums notika ar Swedbank atbalstu veidotā Turības Biznesa inkubatora telpās - Turības studentu jauno biznesa ideju mājvietā. Paplašinātais un modernizētais biznesa inkubators ir vieta, kurā studenti var reģistrēt ne tikai sava uzņēmumu juridisko adresi, tajā strādāt, organizēt tikšanās un glabāt dokumentus, bet arī pilnveidot sava uzņēmuma piedāvātos pakalpojumus, ciešāk sasaistīt uzņēmējdarbību ar studiju procesu un attīstīt mārketinga un publicitātes aktivitātes. Turība Biznesa inkubatorā no šī gada piedāvā praktiskās studijas, kur četru gadu garumā studenti attīsta savu uzņēmējdarbību, izmantojot Biznesa inkubatora atbalstu. Praktiskajās studijās obligāta prasība studentam ir dibināt savu kompāniju. Studiju būtība ir sava uzņēmuma attīstīšana pieredzējušu biznesa treneru vadībā, paralēli apgūstot biznesa vadībai nepieciešamo teorētisko bāzi.

0 Komentāri