Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultāte svinēs 30 gadu jubileju

Foto: Ieva Lūka/LETA

Latvijas Universitātes Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultāte (LU PPMF) 30.novembrī atzīmēs fakultātes 30 gadu jubileju.

Jubilejas sarīkojums notiks plkst.16.30 LU Lielā aulā, Raiņa bulv.19, kur pulcēsies LU PPMF darbinieki, studenti, absolventi un viesi. Jubileja turpināsies fakultātes telpās, Jūrmalas gatvē 74/76, kur plkst.19.00 uz salidojumu aicināti arī bijušie fakultātes darbinieki.

Svinīgo pasākumu vadīs radio Skonto programmu vadītājs un arī fakultātes Psiholoģijas skolotāja studiju programmas absolvents Valdis Melderis.

Salidojumā būs iespējams apmeklēt vairākas izstādes, noskatīties videomateriālus par fakultātes vēsturi. Izstādes iepazīstinās ar nozīmīgākajiem notikumiem fakultātes dibināšanas vēsturē no pirmsākumiem līdz mūsu dienām, kas ietekmējuši fakultātes veidošanos par izglītības un zināšanu centru. Darbosies fakultātes kafejnīca.

Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātes kolektīvs aicina un gaida savus kolēģus, absolventus uz salidojumu.

Fakultātes jubileja iepriekš bija plānota 23.novembrī, bet Zolitūdes traģēdijas dēļ tā tika pārcelta uz 30. novembri.

Pirmie studenti Pedagoģijas fakultātē mācības uzsāka 1983.gadā. Pēc pieciem gadiem tika svinēts pirmais izlaidums, kad fakultāti beidza 97 jaunie skolotāji. Ar laiku fakultāte paplašinājās un 1995.gadā tika papildināts fakultātes nosaukums - tā kļuva par Pedagoģijas un psiholoģijas fakultāti, bet 2010.gadā ieguva nosaukumu Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultāte. Pašreiz fakultātē mācās aptuveni 2500 studentu. Pēdējos piecus gadus fakultāti katru gadu absolvē ap 1000 studentu.

0 Komentāri