Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Izdots ģeometrijai veltīts kalendārs

Foto: Publicātes foto

16. decembrī plkst. 16.00 Liepājas Universitātē (LiepU), Kr. Valdemāra ielā 4, 10 auditorijā, ikviens aicināts uz 2014. gada kalendāra «Ģeometrija no senatnes līdz mūsdienām» atvēršanas svētkiem.

LiepU Dabas un inženierzinātņu fakultāte jau otro gadu klajā nāk ar tematisku kalendāru, kas veltīts matemātikai.

Ikviens, kas savā īpašumā iegādāsies kalendāru, visa gada garumā varēs aprakstu un ilustrāciju veidā iepazīt ģeometrijas vēsturi no senatnes līdz mūsdienām. Kalendārā izmantoti arī materiāli no izstādes «Ģeometrijai 6000», kuru šī gada pavasarī apmeklēja vairāk nekā 500 skolēni, skolotāji un citi interesenti.

Kalendāra sastādītāja ir LiepU docente Dr.paed. Vaira Kārkliņa, bet dizaina autore ir studiju programmas «Dizains» 3. kursa studente Aiga Jansone.

Kalendāru savā īpašumā varēs iegūt gan atklāšanas pasākumā, piedaloties dažādos zināšanu konkursos, gan arī Dabas un inženierzinātņu fakultātes dekanātā – Kr. Valdemāra ielā 4, 17. telpā, tālr. 63454046 .

0 Komentāri