Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Iespējamai misijai jauns direktors

Foto: Publicitātes foto

Mainījusies Iespējamās misijas (IM) vadība, no 1. augusta IM direktora amatā stājas Kārlis Andersons.  IM līdzšinējais direktors Mārtiņš Kālis, kurš ir arī IM Otrā iesaukuma absolvents, paliek aktīvs kopienas biedrs un ir nolēmis turpināt studijas.

«Jau septiņus gadus es esmu daļa no Iespējamās misijas – sākumā kā dalībnieks, pēc tam kā absolvents un direktors. Lai arī manas lomas Iespējamā misijā mainās, es aizvien esmu daļa no šīs kopienas, kuras mērķis un vērtības paliek nemainīgas – atvērtība, izcilība, mērķtiecība un atbildība. Nākamos dažus gadus veltīšu tālākām studijām, un turpināšu būt aktīvs Iespējamās misijas absolvents. Priecājos, ka turpmāk IM direktors būs Kārlis Andersons. Kārļa aizrautība un mērķtiecība palīdzēs mums virzīties tuvāk mērķim kvalitatīvai izglītībai katram bērnam Latvijā,» uzsver Mārtiņš.

IM jaunais direktors Kārlis Andersons guvis darba pieredzi biznesa, finanšu un ekonomikas jomās. Viņš ir vadījis vairākus tehnoloģiju uzņēmumus, tostarp Mobilly. Kārlis ir studējis ekonomiku un biznesa administrāciju Rīgas Ekonomikas augstskolā, ieguvis maģistra grādu uzņēmējdarbībā un inovācijās Rīgas Tehniskajā universitātē, kā arī ieguvis maģistra grādu pedagoģijā Latvijas Universitātē.

«Lai attīstītu Latvijas izglītības sistēmu par vienu no izcilākajām pasaulē, mums ir nepieciešami līderi klasēs, skolās, pašvaldībās un valsts pārvaldē ar pārliecību, ka katrs bērns var sasniegt augstus mērķus, kā arī ar vēlmi pašiem nemitīgi attīstīties. Iespējamā misija jau vairāku gadu garumā ir pierādījusi, ka tā spēj piesaistīt un sagatavot šādus līderus darbam Latvijas izglītībā. Esmu priecīgs, ka man ir iespēja pievienoties Iespējamās misijas komandai un turpināt iesākto darbu, lai katrs bērns Latvijā varētu saņemt kvalitatīvu izglītību,» pauž Kārlis, uzsākot darbu Iespējamā misijā.

Iespējamās misijas domubiedri uzskata, ka Latvijas vērtīgākais resurss ir izglītoti, zinoši un prasmīgi cilvēki, tādēļ Latvijas izglītības sistēmai ir jātiecas uz izcilību, nodrošinot bērniem dzīvē nepieciešamās prasmes un kompetences, kā arī motivāciju mācīties mūža garumā. Jau septembrī 14 Latvijas skolās darbu sāks 20 jaunie Iespējamas misijas dalībnieki, lai iedvesmotu skolēnus visā Latvijā izvirzīt augstus mērķus, attīstīt savas prasmes un talantus un iedrošinātu viņus mācīties mūža garumā.

0 Komentāri