Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Stipendija 30 000 angļu mārciņu apmērā mācībām Anglijas koledžā

Foto: www.freephoto1.com

16.martā Rīgā, viesnīcas Radisson Blu Hotel Latvija konferenču centrā durvis vērs specializētā ārzemju izglītības izstāde «Days of International Education», kuru organizē Baltic Council for International Education ( Baltijas starptautiskās izglītības padome) kopā ar izglītības aģentūru Meridian Group . Vairāk kā 50 mācību iestādes no dažādām pasaules valstīm piedāvās daudzveidīgas mācību programmas, sākot ar valodas kursiem un beidzot ar augstāko izglītību. Izstādē piedalīsies arī Latvijā labi pazīstamā Cambridge Tutors College (CTC), kas sagatavo jauniešus studijām labākajās Lielbritānijas universitātēs, ieskaitot Oksfordu, Kembridžu, Londonas Ekonomikas skolu u.c., portālam «Apollo» stāstīja Inga Ziemele, biedrība «Baltic Council for International Education».

Šogad aprit 10 gadi kopš pirmais students no Latvijas iestājās prestižajā CTC koledžā. Atzīmējot šo gadskārtu, Cambridge Tutors College izsludina stipendiju konkursu. Galvenā balva ir stipendija , kas pilnībā sedz divgadīgās britu vidējās izglītības A-Level programmas mācību maksu (aptuveni 30 000 GBP par diviem gadiem).

16.martā no plkst.10.00 -18.00 koledžas pārstāvis Mr David Wilsons intervēs iespējamos stipendijas kandidātus. Kandidātiem jāiesniedz 2011/12.gada un 2012/13 pirmā pusgada liecību kopijas ; diplomu un sertifikātu kopijas, kas apliecina akadēmiskos saniegumus priekšmetu olimpiādēs un citos konkursos; pases kopija. Pēc interviju un iesniegto dokumentu rezultātu apkopošanas labākie pretendenti tiks uzaicināti uz rakstisku testēšanu, kuras rezultāti noteiks konkursa iznākumu.

Cambridge Tutors College (CTC) atrodas Financial Times 2012. gada vidusskolu rangu tabulu 38 vietā (no 2179 skolām). Reitings tiek veidots pēc vidējās izglītības programmas A- Level eksāmenu rezultātiem.

CTC vārds Latvijā jau labi pazīstams, jo koledžā katru gadu iestājas mūsu skolēni, turklāt daži no tiem ir ieguvuši koledžas stipendijas. Gabriela Andrejeva, kas stipendiju 100% apmērā ieguva 2005.gadā, jau absolvējusi Oksfordas Universitāti; Kamilla Račinska, kas mācījās ar 50 % stipendiju, - Bristoles universitāti; Terēzija Žermanos (70% stipendija 2007.gadā) - Kembridžas universtāti . Savukārt Ksenija Frolova, kas stipendiju 100% apmērā saņēma 2007.gadā pašlaik mācās Kembridžā, tāpat kā Artjems Iškovs (40% stipendija 2010.gadā), kas studijas tur uzsācis šogad. Desmit gadu laikā par Cambridge Tutors College abiturientiem kļuvuši daudzi jaunieši no Baltijas valstīm. Mācības koledžā viņiem pavērušas durvis uz labākajām Lielbritānijas universitātēm. Daudzi studē vai jau absolvējuši tādas universitātes kā Oxford, Cambridge, Durham, St. Andrews, UCL, Imperial College, Bath, LSE, Warwick, u.c.

0 Komentāri