Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

LDMV audzēkņi praksē dodas uz dažādām pasaules valstīm

  • Raksts
  • Foto
Foto: Publicitātes foto

Eiropas Savienības Mūžizglītības programmas Leonardo da Vinci apakšprogrammas projekta «Starptautiska prakse – jaunas iespējas profesionālai izaugsmei» ietvaros no divu nedēļu starptautiskās prakses atgriezušies audzēkņi no Portugāles un Skotijas, no Beļģijas atgriezīsies 6. aprīlī.

3. plūsma uz Portugāli devās jau 16. februārī, ar diviem Liepājas Dizaina un mākslas vidusskolas (LDMV) Multimediju dizaina izglītības programmas audzēkņiem – Auci Maniņu un Beāti Šneideri un diviem Metāla izstrādājuma dizaina izglītības programmas audzēkņiem Lauru Kazberaviču un Aivi Bērznieku, pavadošais skolotājs Edijs Ābelis. Prakse tika realizēta Porto Mākslas skolā.

4. plūsma praksē uz Skotiju, Glāsgovas Kelvina koledžu devās 16. februārī, atgriezās 01. martā. No Liepājas Dizaina un mākslas vidusskolas praksē devās trīs Apģērbu dizaina izglītības programmas audzēknes – Liene Petrovica, Līva Dzerkale, Līga Aizupiete un viena Vizuālā tēla stilista izglītības programmas audzēkne – Judita Striela, pavadošā skolotāja Aija Vīdnere.

5. plūsmas ietvaros audzēkņi ir devušies uz Beļģiju, Namūras mākslas institūtu. Prakse norisinās no 22. marta līdz 6. aprīlim. Praksē piedalās trīs Arhitektūras izglītības programmas audzēkņi – Elvis Zēbergs, Katrīna Zlidne un Marta Zīle, kā pavadošais skolotājs uz Beļģiju devās Renāte Vīksna.

Pirmo reizi Liepājas Dizaina un mākslas vidusskola sadarbojas ar Volosas profesionālo skolu, Grieķijā. Uz šo skolu praksē dosies divas Interjera dizaina izglītības programmas audzēknes – Linda Vilka, Katrīna Zlidne un viena Ādas izstrādājuma dizaina izglītības programmas audzēkņe Ilze Žaime ar pavadošo skolotāju Dzintru Budovsku. No 2014. gada 27. aprīļa līdz 10. maijam.

Projekta ietvaros tiek plānotas divas plūsmas – Grieķijā, Volosas profesionālajā skolā un Igaunijā, Tartu mākslas skolā.

0 Komentāri