Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Sarunvalodas apguve kopā ar pasniedzējiem no Anglijas, Francijas, Vācijas , Itālijas un Spānijas

Foto: Publicitātes foto

Šajā akadēmiskajā mācību gadā valodu skola International House Riga-Satva piedāvā lielisku iespēju sarunāties tajā valodā, kuru jūs pašlaik mācāties, ar profesionāliem pasniedzējiem, kam šī valoda ir dzimtā valoda.

Pirmo reizi visas valodas, kuras mēs piedāvājam apgūt, – angļu, vācu, franču, itāļu, spāņu un latviešu – pasniedz ne tikai pasniedzēji no Latvijas, bet arī tie, kam šī valoda ir dzimtā valoda.

Profesionāli pasniedzēji palīdzēs paplašināt Jūsu vārdu krājumu ar frāzēm, kas raksturīgas sarunvalodai, palīdzēs pārvarēt valodas barjeru, uzlabot izrunu un nostiprināt praksē gramatikas zināšanas. Saziņa notiek nepiespiestā gaisotnē, draudzīgu tikšanos brīvā formā, un, galvenais, - ne vārda Jūsu dzimtajā valodā.

Nodarbības notiek divas vai vienu reizi nedēļā, tās var būt arī kā papildu nodarbības pamatkursam kopā ar pasniedzējiem no Latvijas, kā arī kā patstāvīgs kurss, kas palīdzēs uzturēt un pilnveidot Jūsu sarunvalodas zināšanas Jums nepieciešamajā zināšanu līmenī.

Mūsu programmas-2012:

***

programmu spektru pieaugušajiem studentiem

Vispārējā svešvaloda

Lietišķā svešvaloda

Sarunvalodas klubiņš

Biznesa klubs

ālās nodarbības

Tālmācība un datorprogrammas

***

mācīties svešvalodas ar NVA kuponiem

***

Sagatavošana skolas angļu valodas eksāmeniem un IELTS testa kārtošana

IELTS

Акаdēmiskā angļu valoda

***

pusaudžiem

Nākamo poliglotu mācību process tiek veidots, ievērojot viņu vecumposma īpatnības un bērnu uztveri. Mazo studentu nodarbībās noteikti ir spēles elementi, lai mācību procesa laikā būtu vieglāk varētu iegaumēt jaunos vārdus un ātrāk pārvarētu valodas barjeru.

и PET

***

Angļu valoda pirmsskolas vecuma bērniem no trīs gadu vecuma Vai jūs kādreiz esat sapņojuši par to, ka jūsu bērns, kurš aug latviskā ģimenē, brīvi sarunājas un labi jūtas angliski runājošā vidē jau no agrīna vecuma? Mūsu skolas pašiem mazākajiem studentiem (no 3 līdz 6 gadiem) mēs piedāvājam programmas, kas vērstas gan uz personības attīstību, gan svešvalodas apguvi.

Aizraujošā valoda

English+

IH komunikatīvā metode talantīgu un prasmīgu pasniedzēju vadībā sniedz brīnumainus rezultātus – jau pēc pāris gadiem mazie studenti ir gatavi mācīties angļu valodu pie pasniedzēja, kam angļu valoda ir dzimtā valoda!

International House Rīga-Satva A.Kalniņa iela 1a, Rīga, Latvija Pirmd. – piekt. 9.00-19.00

www.ihriga.lv

* Šis ir apmaksāts reklāmas raksts

0 Komentāri