Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Izsludināta pieteikšanās konkursam «Gada lielģimene 2013»

Gatavojoties Lielo ģimeņu dienai, Latvijas Daudzbērnu ģimeņu biedrību apvienība un AS «Bigbank» Latvijas filiāle līdz 1.maijam gaida pieteikumus konkursa «Gada lielģimene 2013» goda titulam, informēja konkursa organizatori.

«Gada lielģimenes 2013» titula ieguvējs tiks paziņots 11.maijā Lielo ģimeņu dienas pasākumā Rīgas Zooloģiskajā dārzā.

Kā stāsta konkursa autori, Lielo ģimeņu diena ir kļuvusi par ikgadēju tradīciju Baltijas valstīs ar mērķi godināt kuplās ģimenes. Latvijā tā norisināsies jau septīto gadu, savukārt goda titula «Gada lielģimene» piešķiršana notiks trešo reizi.

Konkursā ikviens Latvijas iedzīvotājs, kā arī institūcijas un uzņēmumi var pieteikt ikvienu saliedētu un aktīvu Latvijas ģimeni, kurā aug vismaz trīs bērni.

Šogad Latvijas Daudzbērnu ģimeņu biedrību apvienība un AS «Bigbank» izsludinājusi arī īpašu eseju konkursu «Es un mana ģimene». Tajā aicinātas piedalīties visas Latvijas daudzbērnu ģimenes. «Mēs cenšamies pat aizvien pieaugošajā dzīves tempā pamudināt cilvēkus kaut uz brīdi aizdomāties par ģimenes vērtībām un to nozīmi. Ar šī konkursa starpniecību aicinām daudzbērnu ģimenes aprakstīt sev svarīgās tēmas, tas ir, izstāstīt savas ģimenes īpašo stāstu un vēsturi,» saka Latvijas Daudzbērnu ģimeņu biedrību apvienības valdes priekšsēdētājs Leonīds Mucenieks.

Ar detalizētiem abu konkursu noteikumiem un informāciju par Lielo ģimeņu dienu var iepazīties interneta mājaslapā «www.bigbank.lv/lv/bigbank/lielogimenudiena».

0 Komentāri