Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Rīgā notiks Mātes dienai veltīts koncerts

Foto: Lita Krone/LETA

 Rīgas Latviešu biedrības namā šodien plkst.16 notiks pirmais Mātes dienai veltītais koncerts, kurā muzicēs Rīgas mūzikas skolu apvienotais simfoniskais orķestris, aģentūru LETA informēja Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentā.

Kā ziņots, vairums Mātes dienai veltīto koncertu Rīgas kultūras centros un dievnamos notiks rīt, 12.maijā.

Rīt plkst.12 Rīgas kultūras un atpūtas centrā «Imanta» koncertā «Dāvana no manas sirds» uzstāsies deju kolektīvs «Mazais Andžiņš» un bērnu popgrupa «Podziņas». Plkst.13 koncerti sāksies vairākos Rīgas kultūras centros - VEF Kultūras pilī koncertā «Mātes roka labos ceļos vada» apmeklētājus priecēs konkursa «Cālēns 2013» laureāti, kā arī dejotāji un solisti. Savukārt Rīgas kultūras un tautas mākslas centrā «Mazā ģilde» koncertā «Tev» muzicēs bērnu vokālais ansamblis «Kolibri» kopā ar Zigfrīdu Muktupāvelu un Jāni Lūsēnu. Koncertā «Tavas rokas sauli nes» Rīgas kultūras centrā «Iļģuciems» uzstāsies gan dejotāji, gan vokālie ansambļi, gan arī koklētāju ansamblis «Ilga».

Mātes dienai veltīti koncerti notiks arī dievnamos. Rīgas Svētā Jāņa baznīcā koncertā «Ticība. Cerība. Mīlestība» klausītājus rīt priecēs koris «Sapnis», ērģelniece Ilze Reine, solisti Līga Jakševica un Juris Mols, bet Rīgas Svētā Pētera baznīcā iedzīvotāji gaidīti koncertā «Maija šūpuļdziesmas», kur muzicēs Ieva Parša, Raimonds un Oskars Petrauski.

Divi Mātes dienai veltīti pasākumi notiks arī rekonstruētajā kultūras pilī «Ziemeļblāzma». Plkst.12 klausītājus uz koncertu «Mīļāko no visiem paldies vēlas sirds Tev pasacīt» gaidīs dziesminiece Austra Pumpure un Austrasbērni. Pēcpusdienā plkst.17 iedzīvotāji aicināti uz vērienīgu deju koncertu «Pavasara dejas virpulī», kur uzstāsies vieni no labākajiem Rīgas deju kolektīviem - «Dancis», «Auda», «Rotaļa», «Bitīte», «Liesma», «Rīdzinieks» un «Vektors». Šajā koncertā ieejas maksa būs trīs lati.

Mātes dienai veltītos pasākumus atbalsta Rīgas dome. Pasākumu programma pieejama vietnē «www.kultura.riga.lv».

Iedzīvotāji aicināti apmeklēt koncertus - gan ar koru, orķestru, ansambļu un solistu uzstāšanos, gan ar deju kolektīvu priekšnesumiem.

0 Komentāri