Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Jānis Šipkēvics par tēvu un meitu attiecībām: Meitas priekšā es «kūstu»

Foto: Ieva Lūka/LETA

Tēvu un meitu attiecības ir ļoti īpašas – ir vīrieši, kuri spēj nodibināt izcilu saikni ar savām meitām, tāpat kā ir tādi, kuri nekādi nespēj izprast šīs mazās dāmas un vairāk laika velta dēlu audzināšanai. Radio SWH valdes priekšsēdētājs Jānis Šipkēvics ir to tēvu vidū, kuri burtiski «kūst» meitas priekšā.

«Varu pateikties Tīnai, ka viņa neizmanto šo situāciju savā labā. Manuprāt tēva un meitas attiecības ir īpašākas nekā ar dēliem,» atklāj Jānis Šipkēvics, piebilstot, ka viņam bērni ļoti patīkot un kopā ar tiem kļūstot ļoti sentimentāls.

«Es varu viņus laikā neizņemt no bērnudārza un atcerēties to vēlāk, kā man ir gadījies tad, kad Tīna bija maziņa, taču bērni manā dzīvē ir ļoti nozīmīgi un par viņiem piedomāju visu laiku.» saka Šipkēvics

Jānis Šipkēvics šonedēļ interviju ciklā «100 personības līdz Latvijas simtgadei» viesosies kanālā 360TV. Sarunā ar Grētu Gorjučko viņš pastāstīs, ka raidījuma «Videoritmi» laikā Latvijas televīzijā viņu saukuši par Videotu un, ka darbojoties «Labvakar!» saņēmis mīlestības vēstules un pat piedāvājumu radīt kopīgu bērnu. Jānis ir pārliecināts, ka vīrietis nevarot būt laimīgs bez sievietes, un, kaut arī viņš dzīvē esot «saņēmis vairākus sitienus ar slapju airi», tas ļāvis viņam pārcelties nākamajā dzīves klasē. Skaties emocionālo sarunu ar Jāni Šipkēvicu ceturtdien, 26. janvārī plkst. 22:15, kanālā 360TV!

0 Komentāri