Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Klimovičs: Neveidojot ģimeni, sieviete zaudē sievišķību un spēju mīlēt

Foto: Krists Spruksts/LETA

Producents, publicists, TV raidījumu vadītājs un filmu režisors Roberts Klimovičs intervijā ar izdevumu «Vakara Ziņas» stāsta, ka sievietēm nevajadzētu uztraukties par materiālajām lietām, tas jādara vīrietim, bet sievietei pats galvenais ir mīlestība.

«Sievietēm nav jāuztraucas par materiālajām lietām, tas jādara vīriešiem. Tas, kas der vīrietim, tas neder sievietei,» intervijā ar «Vakara Ziņām» apgalvo Klimovičs, sakot, ka vīrietim ir jānodrošina materiālās vērtības, jāaug izglītībā un profesionāli, un tikai tad viņš ir gatavs precēties.

Savukārt sievietei viss esot otrādāk, jo ilgāk viņa atliek ģimenes veidošanu, jo vairāk zaudē savu sievišķīgu un spēju mīlēt. Priekš sievietes tas ir galvenais, tomēr mūsdienās lielākā daļa šo spēju ir pazaudējušas.

«Vienāda vecuma vīrietis un sieviete ir pilnīgi atšķirīgi. Kamēr vīrietis nodzīvo vienu gadu, sieviete noveco par pusotru vai diviem gadiem. Vīrietim reproduktīvais vecums ir divreiz garāks nekā sievietei, viņš arī lēnāk nobriest, lēnāk aug un lēnāk noveco,» tā Roberts Klimovičs.

Viņš atceras, ka vēdas jau sen mācījušas, ka pārim ir jābūt ar vismaz septiņu gadu starpību, jo sieviete ir gatava precēties jau 18 gados, taču reti, kurš vīrietis pirms 25 gadiem ir ar mieru darīt to pašu.

Mūsdienās cilvēki no sākuma vēlas iekārtoties dzīvē, izveidojot karjeru un stabilu darbu, sakārtojot dzīvi sev apkārt. Tikai pēc tam viņi vēlas veidot ģimeni. Klimovičs uzskata, ka šāds koncepts ir pilnīgi nepareizs, jo galvenajam ir jābūt tikai un vienīgi ģimenei.

0 Komentāri