Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Māmiņa laiž pasaulē 6 kilogramus smagu mazuli

Ilustratīvs foto. | Foto: Panthermedia/Scanpix

Kāda māmiņa Floridā laidusi pasaulē vairāk nekā sešus kilogramus smagu mazuli. Svars ir gandrīz divas reizes lielāks nekā jaundzimušajiem parasti.

Lepnie vecāki Krisija un Lerijs Korbiti medijam «ABC News» atklājuši, ka viņiem nebija ne jausmas, cik liels prieks būs ieraudzīts jaundzimušās meitas lielumu.

«Kad ārsts vilka viņu no manis ārā, es dzirdēju, kā viņi visi smējās un priecājās,» stāsta māmiņa, atceroties notikušo. Arī laimīgais tētis atceras ārstu un paša sajūsmu par meitenītes lielumu.

«Viņas vaigi bija tik mīlīgi un viņa bija tik apaļīga. Viņa bija tik brīnišķīga, protams,» stāsta tētis, atceroties, ka sākumā neticēja ārstiem, kuri teica, ka mazulis sver 6,1 kilogramu.

Jaundzimusī meitene, kurai vecāki deva vārdu Kārlija, piedzima vienu nedēļu pirms plānotā laika. Ārsti jaunajiem vecākiem atklāja, ka vēl pēc nedēļas viņas svars būtu jau 6,4 kilogrami - tikpat daudz, cik smagākajam mazulim, kurš 2017. gadā piedzimis ASV.

Šobrīd Kārlija nēsā drēbītes, kuras parasti vilktu deviņus mēnešus veci mazuļi.

0 Komentāri