Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Vairāk nekā ceturtā daļa iedzīvotāju plāno atzīmēt Tēva dienu

Foto: Josh Willink

10.septembrī, kā ik gadu septembra otrajā svētdienā, tiks svinēta Tēva diena, kas veltīti tēva lomas godināšanai ģimenē un sabiedrībā. Pētījumu kompānijas «Kantar TNS» šī gada augusta beigās veiktā aptauja atklāj, ka vairāk nekā ceturtā daļa jeb 29% Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā no 18 līdz 55 gadiem plāno atzīmēt Tēva dienu. 

Tēva dienu biežāk plāno atzīmēt tajās ģimenēs, kurās dzīvo vismaz četri cilvēki, kā arī ģimenēs, kur viens no pieaugušajiem ir mājsaimnieks vai mājsaimniece (to skaitā arī bērna kopšanas atvaļinājumā).

Pēdējā gada laikā ieradumi svinēt Tēva dienu Latvijā būtiski nav mainījušies – arī 2016.gada septembra sākumā Kantar TNS veiktā pētījuma dati rādīja, ka nedaudz vairāk nekā ceturtā daļa iedzīvotāju plānoja atzīmēt Tēva dienu.

Līdzīgi kā pagājušo gadu, arī šogad 61% iedzīvotāju neplāno atzīmēt Tēva dienu, savukārt desmitajai daļai (10%) iedzīvotāju nav konkrēta viedokļa šajā jautājumā.

Aptauju veica pētījumu kompānija «Kantar TNS» laikā no 2017. gada 29. līdz 31. augustam, ar interneta starpniecību visā Latvijā aptaujājot 900 Latvijas iedzīvotājus ekonomiski aktīvajā vecumā no 18 līdz 55 gadiem.

FOTO: Publicitātes foto

0 Komentāri