Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Spēles un nodarbes mazuļiem

Foto: Publicitātes foto

Klajā nākusi Majas Pitamikas grāmata «Spēles bērniem. Montesori spēles un nodarbes mazuļiem un bērniem — mācāmies spēlējoties».

Pēc Marijas Montesori pedagoģijas principiem veidotajā grāmatā iekļautas vairāk nekā sešdesmit nodarbes, kas palīdzēs vecākiem iedrošināt, veicināt un izbaudīt bērna galvenos attīstības posmus. Piedāvājot aizraujošas idejas, kā uzlabot kustību spējas, roku veiklību, radošo garu un atmiņu, grāmata sniedz bērniem un vecākiem iespēju kopīgi rotaļāties, vienlaikus mācoties un attīstot agrīnās prasmes, portālu «Apollo» informēja Kaspars Poikāns no apgāda «Valters un Rapa».

Grāmata sadalīta sešās nodaļās, kurās aplūkota maņu, koordinācijas, māksliniecisko izpausmju, kustības, valodas un dabas iepazīšanas attīstība. Vingrinājumi ir vienkārši sagatavojami un izpildāmi, to veikšanai nav vajadzīgas īpašas priekšzināšanas un materiāli.

Maja Pitamika ir grāmatas «Es to protu» autore. Tā ir Latvijā plašus panākumus guvusi vingrinājumu grāmata trīs līdz piecus gadus veciem bērniem. Majai Pitamikai ir vairāk nekā piecpadsmit gadu ilga pieredze, mācot bērnus, un universitātes grāds mākslas vēsturē, kā arī Montesori skolotāju apmācībā.

0 Komentāri