Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Ērmiņu ceļojums» - jauna grāmata bērniem

Foto: Publicitātes foto

Apgāds «Lietusdārzs» izdevis jaunu Māras Cielēnas pasaku grāmatu «Ērmiņu ceļojums»

Grāmatu veido 13 pasakas par Jabūtu un Janebūtu − diviem ērmiņiem, kuri apveltīti ar brīnišķīgu spēju: visdīvainākās viņu vēlēšanās piepildās!

Kad abi atklāj šo īpašību, viņi nolemj doties ceļojumā. Taču drīz vien draugi sastrīdas un izšķiras. Janebūts nejauši iekrīt Pazemzemē, kur mīt dabūteņi − radījumi, kuri vēlas sagrābt VISU, VISU, VISU. Viņi paši netiek Virszemē un ir priecīgi, ka nu vergs Janebūts ievilks Pazemzemē visu pasauli.

Spraigais sižets samezglojas ar katru lappusi vairāk, sagādājot lasītājam satraukuma pilnus brīžus. Vai Janebūtam izdosies izglābties no dabūteņu ķetnām, tverekļiem, kampekļiem? Vai, savu ādu glābjot, viņam tomēr nāksies ievilkt Pazemzemē visu skaisto, mīļo Virszemi? Grāmata, kurā savdabīgi risināta labā un ļaunā cīņas mūžīgā tēma, ir neparastu tēlu un notikumu pilna.

Māksliniece Irēna Lūse veidojusi oriģinālu pasakas vizuālo risinājumu. Ilustrācijas ir ļoti dinamiskas, darbība turpinās no lappuses lappusē. Valdzinošas krāsas, rūpīgi izstrādātas faktūras. Grāmata ir interesanta dažāda vecuma lasītājiem. Jocīgie tēli un to asprātīgie dialogi šo darbu padara piemērotu gan priekšā lasīšanai pavisam mazajiem, gan iestudēšanai skolasbērniem.

0 Komentāri