Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Nodarbības topošajām māmiņām

Šī gada 26.augustā pulksten 11.00 pie restorāna «Vairāk saules» tirdzniecības centrs «Domina» aicina topošās māmiņas piedalīties jau par ikmēneša tradīciju kļuvušajā «Gaidību 4dienas» seminārā.

Tā laikā, piedaloties nozares speciālistiem, semināra apmeklētājām bez maksas būs iespēja gūt jaunas praktiskas zināšanas par grūtniecības periodu, kā arī sagatavoties laikam pēc mazuļa nākšanas pasaulē, portālu Apollo informēja.

26.augustā speciālisti topošās māmiņas aicinās piedalīties draudzīgā diskusijā par pēdu problēmām un to kopšanu grūtniecības laikā. Tematiskajā sadaļā «Veselīgas grūtniecības padomi» semināra apmeklētājas varēs uzzināt par mājas dzemdībām, to priekšrocībām un trūkumiem. Tikšanās laikā būs arī iespēja izkliedēt plaši izplatītos mītus par tām. Sadaļas «Veselīgas grūtniecības padomi» ietvaros piesaistītie eksperti pastāstīs arī par garīgās un fiziskās veselības uzlabošanu ar mākslas terapijas palīdzību.

Jau domājot par laiku pēc bērniņa nākšanas pasaulē, «Gaidību 4dienas» apmeklētājas varēs uzzināt par agrīnās piesaistes veidošanos starp mammu un mazuli pirmajās dienās pēc dzemdībām. Topošajām māmiņām gana interesanta un nākotnē noderīga varētu būt informācija arī par šūpuļdziesmām un to nozīmi bērna audzināšanas procesā.

Tāpat topošās māmiņas «Gaidību 4dienas» ietvaros varēs uzzināt par uztura terapijas pamatprincipiem grūtniecības un bērna barošanas periodā, kā arī par citām grūtniecības laikā aktuālām tēmām.

Kā jau ierasts, dalība «Gaidību 4dienās» būs bez maksas. Papildus 26.augustā līdz pulksten 16.00 t/c «Domina» grūtnieču, zīdaiņu un bērnu preces topošās māmiņas varēs iegādāties ar īpašām atlaidēm, kā arī izmantot speciālos piedāvājumus. Tāpat viņas varēs sagatavot un t/c «Domina» bērnu preču veikalu pārziņā nodot savu raudzību dāvanu vēlmju sarakstu, kas ļaus radiem un draugiem nekļūdīgi uzzināt, kādas veltes jaundzimušajam sarūpēt.

0 Komentāri