Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Slavenības pārdod savas mantas, lai varētu nopirkt bērnu dzīvības novērošanas aparātu

  • Raksts
  • Foto
Foto: Publicitātes foto

Lai palīdzētu Bērnu klīniskās universitātes slimnīcai projekta «Bērnu dzīvei un nākotnei» ietvaros tika rīkota labdarības izsole, kurā daudzi sabiedrībā populāri cilvēki izlika sev tuvas un vērtīgas lietas, kuras pēc vairāk solīšanas principa varēja iegādāties ikviens pasākuma apmeklētājs. Kā stāsta projekta autore Inese Lukaševska, kopīgiem spēkiem izdevās saziedot vienam bērnu dzīvības novērošanas aparātam par kopējo summu vairāk nekā 2000 latu. Tomēr ņemot vērā, ka projekts turpinās un cilvēki turpina ziedot, kopējā saziedotā summa pieļaujami būs lielāka.

Labdarības izsolē tika izlikti ne tikai 16 sabiedrībā populāru cilvēku priekšmeti, bet arī katrs šīs lietas īpašnieks dalījās ar ļoti personisku stāstu, ar ko šī lieta ir īpaša un, kā tā ir palīdzējusi konkrētās dzīves situācijās. Piemēram, gleznotāja Kristīne Luīze Avotiņa dalījās ar savu gleznu no kolekcijas «Ziemeļbriedis». Māris Gailis piedāvāja Kristapa Zariņa paleti, kura kopā ar viņu uz jahtas Milda ceļoja apkārt pasaulei. Anita un Kārlis Leiškalni dāvāja ģimenes relikviju - vāzi, kura simbolizē gan viņu pašu, gan viņu meitas kopdzīvi un attiecību stāstu. Biznesa augstskolas Turība asociētais profesors Andris Pētersons - zelta pildspalvu, ar kuru ir apceļota pasaule. Savukārt žurnāla Pastaiga galvenā redaktore Inita Saulīte – Zandere dāvāja grāmatas par Chanel modes namu un skaistākajām jogas retrīta vietām pasaulē. Tomēr visspraigākā cīņa izvērtās par Gundegas Skudriņas Lielo iedvesmas grāmatu, kura tika pārdota par 205 latiem un turpmāk būs pieejama Liepupes muižā.

Pasākuma ietvaros kopsummā tika saziedoti vairāk kā 2000 latu, kuri tiks ziedoti Bērnu klīniskās universitātes slimnīcai bērnu dzīvības novērošanas aparātu iegādei. Tāpat plānots, ka labdarības izsole ar dažādu sabiedrībā pazīstamu personu dalību tiks rīkota regulāri divas reizes gadā, kļūstot par tradīciju un kopīgu tikšanās vietu. Nākamā labdarības projekta «Bērnu dzīvei un nākotnei» izsole plānota maija beigās.

Ikviens, kurš vēlas palīdzēt Bērnu klīniskajai universitātes slimnīcai, tiek aicināts ziedot Bērnu slimnīcas fondam, ziedojumā norādot projekta nosaukumu «Bērnu dzīvei un nākotnei». Ziedojuma konta Nr. A/S Swedbank: LV02HABA0551000377020

0 Komentāri