Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Bērnu apģērbu Andele Mandele

  • Raksts
  • Foto
Foto: Publicitātes foto

Par godu Māmiņu dienai , šo sestdien, 11. maijā   no plkst. 11:00-17:00 Skonto hallē ( E. Melngaiļa ielā 1 ) norisināsies jau piektās Pērļu Medības bērniem- Andele Mandele _KIDS  ,kur jaunās māmiņas varēs  jaukā atmosfērā iepirkties un nomedīt mazajām dāmām un kundziņiem vērtīgas lietas! 

Zinot, ka bērni aug pa stundām, šis būs vērtīgs pasākums, lai izpārdotu drēbes un apavus, kas jūsu mazajam vairs neder, vai arī iemainītu, iegādātos ko jaunu, košu un noderīgu savām atvasēm par īpaši pievilcīgām cenām.

Ieejas maksa andelē no plkst. 11:00-14:30: 0.50 LVL ( ieeja bērniem līdz 12 g.v : bezmaksas)

Piedāvājuma klāstā būs drēbītes bērniem no zīdaņa vecuma līdz 12. gadu vecumam, apavi, aksesuāri, noderīgas rotaļlietas, rati, respektīvi, viss, kas mazajiem ir aktuāls! arī par grūtniecēm nebūs piemirsts.

Gaidīsim jūs, mīļās māmiņas un mazos pērļu medniekus, viesos!

Andelē paredzēts arī labdarības stūrītis, tādēļ , ja jums ir apģērbi, ko ziedot mazajām sirsniņām- ar prieku to pieņemsim un nogādāsim tiem, kam šī nesavtīgā palīdzība patiešām nepieciešama.

0 Komentāri