Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Latvijā radītās lietas bērniem

  • Raksts
  • Foto
Foto: Publicitātes foto

Latvijā ražo brīnišķīgas un kvalitatīvas lietas bērniem, kas acīmredzami atšķiras no kopējā «masu» piedāvājuma! – par to pārliecināties pasākumā «Bērnu pasaule un Kas te? Es te! Ķīpsalā 2013» aicina Latvijas labākie bērnu preču ražotāji.

«Latvijā ražo ļoti labas lietas, bet ne vienmēr tās ir pieejamas veikalos. Tāpēc tieši izstāde ir piemērotākā vieta, kur mums prezentēt savu veikumu. Ar izstāžu rīkotājsabiedrības BT 1 atbalstu ir izdevies atsevišķā kvartālā apvienot vairāk nekā 15 vietējos ražotājus, kas piedāvās apskatīt un iegādāties dažādus jaunumus, kuri vēl nav pieejami Latvijas veikalos,» stāsta Latvijas bērnu preču ražotāja «La'Lina» projektu vadītāja Annele Tavare.

Visas trīs pasākuma dienas būsiet laipni gaidīti «Dip Dap» stendā iemēģināt bērnu attīstību veicinošos koka skrejriteņus un būvēt iztēli attīstošās leļļu mājas. Būs arī koka māja bērnu lielumā, tāpēc varēs iztēloties – kā jūtas lelles?!

Kvalitatīvi audumi, stilīgi piegriezumi un ņammīgas krāsas... tā var raksturot Latvijas bērnu apģērbu ražotāju – «Hebe», «Paade Mode», «Petra», «Glam Collection», «Zaza Couture», «The Kid House», «Galatex», «Dress Code», «Elepfant», «La'Lina» jaunās kolekcijas. Laužam stereotipus, jo Latvijā ražo ne tikai rakstainus cimdiņus un linu drēbes!

Zīmols «La'Lina» izstādē piedāvās jauno bērnu apģērbu kolekciju «Fruity», kas ietver trīs, sulīgās krāsās veidotas, augļu līnijas: «Grapebaby», «Flowerbaby» un «Applebaby». Savukārt, «PETRA» prezentēs vasaras kolekciju «Jūras zvaigzne», kuras iedvesmas avots ir krāsas un brīvības sajūta, saule un jūra, valdzinošā zemūdens pasaule un ziedi.

Arī «HEBE» iepazīstinās ar jaunāko kolekciju «Hey Cat, Catch the Wind!», kas radīta garām saulainām un bezrūpīgām vasaras dienām, kad bērni atpūšas un nododas rotaļām brīvā dabā. Kolekcijas zīmējumu autore ir māksliniece Maija Līduma. Savukārt, «Dress Code» izstādes apmeklētājiem piedāvās vasaras apģērbus, kuros dominē džinss un mežģīnes.

Katras kultūras mantojumam jaunā un mūsdienīgā risinājumā ir iespēja kļūt par draudzīgu mazā cilvēka ikdienas sastāvdaļu! – tāda ir pasaules modes ekspertu atzinību ieguvušā, tik ļoti latviskā zīmola «Paade Mode» pārliecība. Izstādē «Paade Mode» piedāvās lina apģērbu saules lutinātām dienām.

Pasākumā apmeklētājiem būs iespēja iegādāties Latvijā ražotu, pasaulē vienīgo eko termoapģērbu bērniem «ThermoKid», uzzināt par pareizu ģērbšanās kultūru un pārliecināties, ka mūsdienīgs sintētisks materiāls var būt arī ekoloģiski tīrs un piemērots bērniem.

«Elepfant» piedāvās dabīgu mājas tekstilu katrai ģimenei – sākot no organiskas kokvilnas mīļmantiņām ar nosaukumu «Brāļi trusīši» līdz «Crochet Zoo» sedziņām. Izdevniecība «Liels un mazs» iepazīstinās ar bērnu grāmatām, bet «AIX» prezentēs Latvijā ražotus šūpulīšus un šūpuļkrēslus bērna saldam miedziņam.

Gastronomiskie labumi

Mazos kārumniekus iepriecinās gardie mammas biezeņi «Rūdolfs», kas tika atzīti par 2012. gada «Latvijas Gada Ekoproduktu». «Tas ir apliecinājums, ka ejam pareizajā virzienā un esam radījuši izcilu un vajadzīgu produktu, kas ir nepieciešams mūsu sabiedrībai, mūsu vismazākajiem un vismīļākajiem. Strādājam, lai piedāvātu arvien jaunas garšas un produktus,» stāsta uzņēmuma SIA «Lat Eko Food» vadītāja Egija Martinsone. Uzņēmums, līdzās jau pircēju atzinību ieguvušajam augļu biezeņu sortimentam, izstādē piedāvās arī biezeņus no dārzeņiem.

Gardēžu garšu kārpiņas iepriecinās arī «Skrīveru mājas saldējums», kas ir pagatavots tikai no dabīgām sastāvdaļām un pārsteidz ar neparastiem garšu salikumiem.

Latvijas ražotāji piedāvās labas cenas!

Vietējie ražotāji ir sagatavojuši īpaši pievilcīgas cenas un dažādas akcijas. Tikai izstādes laikā, pērkot «Dip Dap» mājas moduli «Tornis» vai «Māja ar mansardu», un saņemsiet pamatmodeli par brīvu, tādējādi ietaupīsiet Ls 19. «Galatex» piedāvās jebkuras bērnu pidžamas un vasaras komplektus tikai par Ls 3.90. Savukārt «ThermoKid» ekoloģisko termoapģērbu varēs iegādāties ar 20 % atlaidi. Iegādājoties košos «The Kid House» legingus, otrus saņemsiet ar 50% atlaidi, savukārt, pērkot «Zaza Couture» kleitiņu, dāvanā – matu bante.

Viss bērniem un vecākiem Ķīpsalā – no 24. līdz 26. maijam!

Kā zināms, no 24. līdz 26. maijam Ķīpsalā mutuļos enerģija, patīkama kņada un bērnu smiekli, jo notiks Latvijas aizraujošākais notikums bērniem un vecākiem «Bērnu pasaule un Kas te? Es te! Ķīpsalā 2013».

«Kas te? Es te!» hallē – attīstošas rotaļas un spēles!

www.bt1.lv/bp

Darba laiks:

24. un 25. maijs 10.00–19.00

26. maijs 10.00–18.00

0 Komentāri