Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Izsludina konkursu «Jauniešu mēneša» pasākumu organizēšanai

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) izsludina konkursu «Jauniešu mēneša» pasākumu organizēšanai 2012. gada septembrī. Konkursa mērķis ir finansiāli atbalstīt projektus, kas nodrošina jauniešiem interesantas, izzinošas un izklaidējošas bezmaksas brīvā laika pavadīšanas iespējas, tādējādi sekmējot viņu radošo spēju attīstību un aktīvu līdzdalību.

Konkursa ietvaros tiks atbalstīts jaunatnes organizāciju un starppaaudžu dialoga popularizēšanas pasākums, pilsētas orientēšanas spēle, kas paredz radošus, ar informācijas un komunikāciju tehnoloģiju izmantošanu saistītus uzdevumus dalībniekiem. Tāpat finansiāls atbalsts tiks piešķirts kādam pasākumam ar sportisku ievirzi veselīga dzīvesveida veicināšanai jauniešu vidū, piedāvājot dalībniekiem iesaistīties vismaz četru veidu aktivitātēs.

Projektus jāiesniedz RD IKSD Klientu apkalpošanas centrā, Kr. Valdemāra ielā 5, līdz 23.maija plkst. 16.00. Konkursa nolikums un saistītie dokumenti pieejami interneta vietnē«e-skola.lv» sadaļā «Finansēšanas konkursi».

Papildinformāciju, kā arī konsultācijas ir iespējams saņemt, vēršoties pie RD IKSD Sporta un jaunatnes pārvaldes Jaunatnes nodaļas galvenās speciālistes Baibas Vārnas, tālrunis 67181500, e-pasts: «baiba.varna@riga.lv».

0 Komentāri