Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Dienas nometne pavasara brīvlaikā

Foto: AFI/I.Kundziņa

Rīgas Skolēnu pils orientēšanās pulciņš skolēnu pavasara brīvlaikā organizē dienas nometni, kuras darbība pārsvarā norisināsies brīvā dabā, nodarbojoties ar orientēšanās sportu un vides problēmu risināšanu.

Nometnes programma ietver daudz sportisku aktivitāšu svaigā gaisā, kurās tiek attīstītas sadarbības veidošanas, orientēšanās apvidū iemaņas, veicināta fiziskā attīstība. Nometnes laikā varēs izbaudīt arī fiziskās sagatavošanas treniņu LSPA manēžā, kādu ik nedēļu veic RSP orientēšanās pulciņa audzēkņi, kuri ik gadu izcīna ne tikai Latvijas čempionātu medaļas, bet arī pasaules skolēnu, Eiropas jauniešu un citu starptautiski nozīmīgu sacensību medaļas. Nometnes noslēgumā norisināsies arī īpašas treniņsacensības Pļavniekos — pilnīgi jaunā un īpašā orientēšanās kartē.

Visiem nometnes dalībniekiem šī būs iespēja izbaudīt daļu no orientēšanās sporta burvības — ceļot, iepazīt jaunas vietas, katru reizi būt jaunā situācijā.

Nometnē aicināti piedalīties jaunieši vecumā no deviņiem līdz 15 gadiem ar aktīvu un kustīgu dzīvesveidu.

Dienas nometne norisināsies no 6. līdz 10. aprīlim ar aktivitātēm Mežaparkā, Rīgas Skolēnu pilī, Pļavniekos, Teikā.

Bez sporta aktivitātēm paredzēti arī zoodārza, kinoteātra un talkas apmeklējumi, kā arī ar vidi saistīta viktorīna.Dalības maksa Ls 20 (tiek nodrošinātas pusdienas katru nometnes dienu, darba materiāli, ieejas biļetes). Ceļa izdevumi uz nometnes aktivitātēm jāsedz dalībniekiem.

www.rsp.skmezaparks.lv

Pirmā tikšanās 3. aprīlī plkst. 18.00 Rīgas Skolēnu pils 117. kabinetā, kur vecāki un nometnes dalībnieki varēs iesniegt nepieciešamos dokumentus un iepazīties ar nometnes pedagogiem un vadītāju, kā arī detalizētāku programmu un notikumu aprakstu.

0 Komentāri