Ceturtdiena, 19. jūlijā Vārda dienas: Digna Jautrīte Kamila Sāra
Komentāri
Autorizējies šeit:
Lauma Lace
10 aprīlī, 05:04
Nesaprotu kādēļ nevar veidot 11 klašu izglītību. Vidusskolas standart programmas saturs ir šausmīgs un garlaicīgs. Garlaicīgs, jo daļa vielas dublējas! Uztaisam 11 klases! 10 tajā klasē menesi, katram priekšmetam maļam atkārtojumu un tad sākam jauno vielu mācīties! Ņemam arā šos radošos priekšmetus vidusskolās *Mūzika māksla, sports* Vel samazinam Latviešu valodas apjomu. Reāli manas, valodas pielietojums, nav uzlabojies, dēļ n stundām nedēļā latviešu valodas, kur katru gadu viens un tas pats! Arī fiziskā sagatvotība nav uzlabojusies dēl sporta *atbrīvojums* uzskatiju, par ļoti nepievilcīgu programmu. Sakārtojam vidusskolu ieliekam programmēšanu jau no 7tās klases piemēram. Iemesls kādēl, sākt 1 klasi 6šos gados, pamatā bija tas lai 12to klasi beigtu 18it gados!
Ilzilil
9 aprīlī, 18:04
"daudzi bērni ir dzimuši septembrī, oktobrī, novembrī un decembrī, un, ja viņi uz skolu aiziet tajā tekošajā gadā, tad, protams, viņiem nav vēl pilni septiņi gadi", bet kāds tur padomāja, ka tādā gadījuma arī piecgadnieki sāks skolu? Galvenais jautājums ir nevis no kāda vecuma bērni sāk to skolu, bet gan ko ar to valdība mēģina panākt? Kam tas izdevīgi un kāpēc? Ne jau bērniem, kuriem atņem to gadu no bērnības.
Valda Dombrovska (Mamuts)
9 aprīlī, 10:04
Mans dēls sāka iet skolā 6. gadu vecum.a, kā ats bija 80to beigās. Klasē bija bērni no 6 un 8,5 gadu vecuma!? Dažāda vecuma vai ne! Divas nedēļas pēc 7 gadu sasniegšanas marta mēnesī - viņš man teica:"Tagad man vajadzēja sākt iet skolā. Tagad es citādāk domāju un saprotu!"un vēl "starpbrīžos galvenais ir izdzīvot... Es visu gadu domāju, ka esmu noziedzniece. Nesaprotu, kam mums 12. klase kurā ir pamatā tikai atkārtošana. Bērns nav rotaļlieta, ar ko rotaļāties politisku iemeslu dēļ!
Līga (Liepiņa) (uz zemes nav taisnības)
9 aprīlī, 10:04
Vai tad kad 80 .gadu beigās pārcela vienu klasi uz priekšu nebij tā pat domāts?
Daiga Salmiņa
9 aprīlī, 10:04
Man meita uzsāka macības 1.klasē 6 gadu vecumā, jo dzimusi 30.decembrī, un pagaidām neesmu izjutusi, ka viņai būtu grūtāk apgūt mācības par citiem klasē esošajiem. Meita bērnu dārzā negāja, attiecīgi no 4 gadu vecuma divus gadus apmeklēja pirmskolas apmācību skolā. Nekadu problēmu. Drīzāk būtu jāsatraucas, ka bērnu 2 gadu vecumā vai vēl ātrāk ir jāved uz bērnu dārzu un jāatrauj no mammas.
ALIDA DJATLIKA (LIZE)
9 aprīlī, 05:04
Kur problema? Lai vecaki nelaiz sesgadigu bernu skola un viss.
© TVNET. Visas tiesības paturētas