Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Ķīpsalā būs izstāde «Māja. Dzīvoklis 2009»

No 15.oktobra līdz 18.oktobrim Ķīpsalā notiks izstāde mājokļa labošanai un interjera pārvērtībām «Māja. Dzīvoklis 2009», kur varēs saņemt labākos piedāvājumus no būvniecības, remonta, labiekārtošanas un interjera preču ražotājiem, tirgotājiem un pakalpojumu sniedzējiem, kā arī padomus, ko darīt pašu spēkiem un kādiem darbiem izvēlēties augsti kvalificētus meistarus. Izstādes dalībnieki gādās arī par iespējām mājoklī veikt košas un interesantas interjera pārvērtības.

Savas būvniecības, remonta, labiekārtošanas un interjera preces un pakalpojumus izstādē piedāvās dalībnieki no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Krievijas, Baltkrievijas, Polijas, Somijas, Austrijas, Čehijas un Vācijas. «Viessmann», «Energolukss», «Staļi», «Krassky», «Hidro Standarts», «Junels» un citas firmas gatavo īpašus piedāvājumus ikvienam, kas šoruden plāno remontēt savu mājokli vai realizēt sen lolotu ideju par mājokļa pārvērtībām.

0 Komentāri