Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Starptautiska kaķu izstāde Rīgā

Foto: Inga Bērze

12. un 13. septembrī Rīgā notiks starptautiskā kaķu izstāde, kuru organizē kaķu mīļotāju klubs «Rebuss». Izstāde notiks Rīgas Sporta Manēžā - Maskavas iela 160, Rīgā, Latvija.

Tiek plānots, ka izstādē piedalīsies vairāk nekā 300 dalībnieku no visas Baltijas un ārzemēm, kā arī šo pasākumu apmeklēs pāri par 2000 viesiem. Pasākuma interesanti papildinajumi būs specializētā sesku izstāde, kā arī plašas aktivitātes ģimenēm un bērniem, portālu «Apollo» informēja Jekaterina Ecina, kaķu mīļotāju kluba «Rebuss» mārketinga vadītāja.

Visi šie cilvēki sapulcēsies vienuviet, jo interesējas par kaķiem un visu, kas ir saistīts ar kaķiem. Izstāde pulcēs gan šķirnes kaķu audzētājus no vairāk nekā 15 pasaules valstīm, gan izstādes apmeklētājus, daudzi no kuriem apmeklē izstādes, meklējot sev mīluli, vai tam nepieciešamos aksesuārus un kopšanas līdzekļus, vai arī abus kopā. Izstādē varēs apskatīt ekskluzīvas nesen atzītas kaķu šķirnes pārstāvjus.

Baiba Lapinska, kaķu mīļotāju kluba Rebuss valdes priekšsēdētāja stāsta: «Mūsu izstāžu apmeklētāju un dalībnieku skaits nepatraukti aug. Sākot ar pagājušo gadu mēs sākam aktīvi piesaistīt dalībai mūsu izstādēs arī uzņēmumus, kuri piedāvā visdažādākās preces un aksesuārus ne tikai kaķiem, bet arī citiem mājdzīvniekiem - mājiņas, barības, spēļmantiņas, kopšanas līdzekļus, vitamīnus, ekskluzīvas somas un tml. Mūsu vēlme ir nodrošināt iespēju atrast izsāde ne tikai savu mājas mīluli, bet arī visu tam nepieciešamo, un mūsu apmeklētāji to novērtē. Šoreiz mēs padomājām arī par mūsu mazajiem apmeklētājiem un ģimenēm - tie varēs našķoties ar cukurvati, tiks organizēts bērnu stūrītis ar profesionālo bērnu pasākumu vadītāju, ar konkursiem un balvām. Arī preču un pakalpojumu klāsts, ko piedāvās mūsu piesaistītie partneri būs neredzēti plašs. Darbosies profesionālas kaķu studijas, kur varēs nofotografēties kopā ar savu mīluli. Pateicoties mūsu partneriem un atbalstītājiem arī dāvanas finālistiem un uzvarētājiem būs īpašas un ievērojamas.».

Izstāde norisināsies sestdien un svētdien un būs atklāta apmeklētājiem no 10:00 līdz 17:00. Seši pasaules mēroga tiesneši no Holandes, Čehijas, Slovākijas, Zviedrijas un Igaunijas novērtēs izstādes pūkainos un bezspalvainos dalībniekus un izvēlēsies labākos no tiem. Vinnētāji saņems balvas no pasākuma atbalstītājiem - profesionālās barības ražotājiem Animonda un Sanabel, ērtas mājiņas, mīkstas guļvietiņas, ekskluzīvus kopšanas līdzekļus, pārvadājamās somas, spēļmantiņas un pat kaķu bižutēriju no citiem izstādes atbalstītājiem.

0 Komentāri