Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Kamanu suņi uzsāk bezsniega sezonu

Foto: Publicitātes foto

Siltākam laikam iestājoties, kamanu suņu sporta piekritēji ir gatavi novilkt slēpes un sēsties uz divriteņiem un velokamanām, lai uzsāktu «Baltijas kausa 2013» 1. posmu – «Latvijas čempionātu 2013», kas notiks 27. un 28. aprīlī, Carnikavas novada Nagaiņos. Šis būs īpašs notikums Latvijas kamanu suņu sporta vēsturē, jo pirmo reizi Latvijas posms ietilps Pasaules kausa izcīņā.

Latvijas Kamanu suņu sporta federācija – «Latvijas čempionāta 2013» organizatori – katras sacensības cenšas padarīt daudzpusīgākas un aizraujošākas kā sportistiem, tā arī skatītājiem. Šoreiz tiks pārspēts iepriekšējo gadu citu valstu dalībnieku skaits, sastāvā būs sportisti ar pieredzi un rūdījumu. Spēks un adrenalīns virmos gan suņos, gan mušeros (pajūga vadītājos).

Par «Latvijas čempiona 2013» titulu, kā arī svarīgajiem kopvērtējuma punktiem varēs cīnīties šādās kategorijās:

· Kanikorss (skrējiens kopā ar suni);

· Baikdžorings (suns velk velosipēdistu);

· 1 suņa skūteru klase (suns velk bezpedāļu velosipēdu);

· 2 suņu skūteru klase (suņi velk bezpedāļu velosipēdu);

· 4 suņu velokamanas (suņi velk velokamanas);

· 6 suņu velokamanas (suņi velk velokamanas);

· Bērnu kanikross (6–10 gadi un 11–13 gadi)

Šajās sacensībās var piedalīties ikviens, kam patīk aktīvi pavadīt laiku kopā ar savu suni. Suņu šķirnei vai bezšķirnei nav nozīmes – galvenais ir azarts, vēlme piedalīties un gūt jaunus iespaidus.

Skatītājiem, kas apmeklēs šīs sacensības ar saviem suņiem, līdzi jābūt ES mājdzīvnieka pasei (vai vakcinācijas apliecībai) ar derīgu atzīmi par trakumsērgas vakcināciju.

Skatītājiem ieeja bez maksas!

0 Komentāri