Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Starptautiskajā mājas sesku izstāde

  • Raksts
  • Foto
Foto: Publicitātes foto

9. un 10. novembrī izstādes «Zooekspo 2013» laikā Ķīpsalā, līdzās suņu un kaķu izstādēm, pirmoreiz notiks arī starptautiska mājas sesku izstāde, kurā piedalīsies mājas seski no Latvijas un ārvalstīm.

Arvien biežāk cilvēki par saviem mīļdzīvniekiem izvēlas seskus jeb fretkas, kuru rotaļas un graciozitāte parasti sajūsmina ikvienu. Šobrīd mājas seski popularitātes ziņā jau ierindojas uzreiz aiz suņiem un kaķiem, tādēļ pirmo reizi «Zooekspo» laikā risināsies starptautiskā mājas sesku izstāde «Teeth’n’Tails», ko rīko klubs «Seskumīlis».

Mazie nerātņi – mājas seski – ir ļoti ziņkārīgi un draiskulīgi, ar augstu intelektu apveltīti dzīvnieciņi. To dzīves ilgums vidēji ir 8 līdz 10 gadi. Tiem patīk ložņāt, rakt un ielīst visur, kur vien tikai var. Tādēļ dzīvnieciņu drošībai saimnieka prombūtnē seskiem ir jāuzturas būrī, kurā tie parasti ļoti labprāt guļ. Seskus baro ar sesku profesionālo sauso barību vai ar kaķēnu sauso barību. Taču laiku pa laikam seskam jāļauj panašķoties ar svaigu putnu vai truša gaļu, paipalu olām un citiem kārumiem.

www.seskumilis.lv

www.bt1.lv/zooekspo

Norises vieta un laiks: 9. un 10. novembrī no plkst. 10.00 līdz 18.00 Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā

0 Komentāri