Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Dzīvnieku patversme aicina: «Nepērc, adoptē!»

Foto: Publicitātes foto

Jaunā Rīgas teātra aktrise Sandra Kļaviņa ar savu adoptēto suņu meiteni Sāru kļuvušas par Juglas dzīvnieku patversmes «Labās mājas» informatīvās akcijas » Mīlestību nevar nopirkt, bet to var adoptēt» reklāmas seju.

Par Sāras uzņemšanu ģimenē Sandrai ir pavisam svaigas atmiņas. 5 mēnešus jaunā suņu meitene Sandras ģimenei pievienojās septembrī. Kāds puisis kucēnu atradis uz ielas un sociālajos tīklos sāka meklēt tam jaunu saimnieku. Nu jau pāris mēnešus Sāra mīlestību dala ar kaķeni Ciku, kura, starp citu, arī izglābta no dzīves uz ielas.

««Nepērc, adoptē!» ir visā pasaulē izplatīts dzīvnieku aizsardzības organizāciju sauklis, kas mudina cilvēkus dzīvniekus izvēlēties patversmēs. Mēs saukli nolēmām paplašināt ar būtiskāko, ko cilvēkam sniedz dzīvnieks, - mīlestību»: saka «Labo māju» pārstāve Linda Zirdziņa. «Cilvēks, kurš uzaudzis kopā ar suni, kaķi vai ieguvis sev draugu un kompanjonu jau pieaugušā vecumā, nav jāpārliecina, cik daudz prieka, nesavtīgas un patiesas draudzības dzīvē ienes dzīvnieks. Vienlaicīgi lūdzam atcerēties par korekcijām ikdienas ritmā un materiālajiem izdevumiem, kas neizbēgami Jūs sagaida līdz ar jaunā ģimenes locekļa ierašanos saimē. Varbūt arī Tev pienācis laiks dot mājas kādam patversmes iemītniekam?».

www.patversme.lv

0 Komentāri