Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Kā saņemt Rīdzinieka karti?

Foto: RD

www.rigassatiksme.lv

Personas, kurām ir personalizētais e talons

Brauc ar atlaidēm vai bez maksas

  • Personas, kurām ir personalizētais e talons un kuras lieto kādu no Rīgas domes atlaidēm braukšanai sabiedriskajā transportā (personas, kuras vecākas par 75 gadiem un deklarētas Rīgā, nestrādājošie pensionāri, ČAES seku likvidētāji, politiski represētās personas, dižģimeņu vecāki, viens no daudzbērnu ģimenes vecākiem, bērni bāreņi, skolotāji, arodskolēni, studenti un skolēni), līdz personalizētā e talona derīguma termiņa beigām var lietot esošos personalizētos e talonus un šobrīd nav jādodas pēc Rīdzinieka kartes. Tā tiks izsniegta brīdī, kad būs jāmaina esošais e talons.

Brauc bez atlaidēm

Personas, kurām nav personalizētais e talons

Ja persona ir deklarējusies Rīgā, Rīdzinieka karti varēs saņemt divos veidos – nosūtot anketu elektroniski un doties uz klientu apkalpošanas centru pēc izgatavotās kartes, vai ierodoties personīgi kādā no klientu apkalpošanas centriem.

Elektroniskā pieteikšanās:

  • jāaizpilda pieteikuma anketa Rīgas satiksmes mājas lapā (sadaļā Rīdzinieka karte), klāt jāpievieno fotogrāfija un elektroniski jānosūta Rīgas satiksmei;

  • anketā jānorāda klientu apkalpošanas centra adrese, kurā persona vēlas saņemt Rīdzinieka karti;

  • Rīdzinieka karti varēs saņemt anketā norādītajā klientu apkalpošanas centrā.

Personīgi ierodoties klientu apkalpošanas centrā:

  • uz vietas tiks izgatavota Rīdzinieka karte, kurā varēs ielādēt biļetes ar atlaidi un no 2014.gada 1.janvāra izmantot sabiedriskajā transportā.

Rīgas satiksmes klientu apkalpošanas centri atrodas: Brīvības ielā 49/53, Brīvības ielā 191, Brīvības ielā 384b, Prāgas ielā 1, Spīķeru ielā 1, Vienības gatvē 76b un Kurzemes prospektā 137. Darba laiks katru dienu (ieskaitot sestdienas un svētdienas): 9.00-21.00. Papildus klientu apkalpošanas centri izvietoti Rīgas namu pārvaldnieka telpās: Gobas ielā 6a, Baltāsbaznīcas iela 52, Maskavas iela 168, A.Deglava iela 106/4, Brīvības iela 430a, Mārtiņa ielā 7, Tilta ielā 11 k-1 un Aglonas ielā 39. Rīgas namu pārvaldnieku klientu apkalpošanas centru darba laiki – katru dienu (ieskaitot sestdienas un svētdienas): 9.00-21.00.

www.rigassatiksme.lv

* Šis ir apmaksāts reklāmas raksts.

0 Komentāri