Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Seriāls diennakts laikā savāc divus miljonus dolāru filmas uzņemšanai

  • Raksts
  • Video
Seriāls «Veronica Mars» diennakts laikā savāc divus miljonus dolāru filmas uzņemšanai | Foto: Reuters/Scanpix

Televīzijas seriāla «Veronica Mars» («Detektīve Veronika Marsa») fani trešdien rekordīsā laikā savāca divus miljonus ASV dolāru (vairāk kā miljonu latu) filmas uzņemšanai.

Vairāk nekā 31 tūkstotis cilvēku portālā «Kickstarter.com» ziedoja pašu izvēlētu summu no viena līdz 10 000 dolāru (no 54 santīmiem līdz 5400 latiem) apmērā, lai iemīļoto seriālu, kura uzņemšana beidzās 2007.gadā, atdzīvinātu filmas formātā.

«Detektīve Veronika Marsa» autors Robs Tomass sacīja, ka kinostudija «Warner Bros» esot piekritu uzņemt kinolenti par jauno izmeklētāju Veroniku Marsu, ja viņš līdz 12.aprīlim savākšot divus miljonus dolāru.

«Viņi piekrita, ja varēšu pierādīt, ka fanu interese ir pietiekami liela, lai filmas veidošana atmaksātos,» rakstīja Tomass. Trešdien viņš nepieciešamo summu savāca nieka diennakts laikā.

Seriāls «Detektīve Veronika Marsa», kurā galveno lomu spēlē aktrise Kristena Bella, tika uzņemts no 2004.līdz 2007.gadam. Tajā stāstīts par vidusskolnieci un vēlāk koledžas studenti, kura piepelnās kā privātdetektīvs. Tomass atklāja, ka neilgi pēc seriāla pārtraukšanas esot sarakstījis scenāriju filmai, tomēr studija esot šaubījusies par skatītāju interesi un to noraidījusi.

Tomēr kampaņā pirmais miljons tika sasniegts pirmo četru ar pusi stundu laikā, sasniedzot jaunu «Kickstarter.com» rekordu, paziņoja kompānija, kas palīdz līdzekļu vākšanā visdažādākajām iecerēm.

«Detektīve Veronika Marsa» kampaņā ziedotāji, kas samaksāja vairāk nekā desmit dolārus (5,4 latus), saņēma scenārija eksemplāru, bet vairāk nekā 25 dolārus (13,4 latus) ziedojušie - vēl arī īpašu T-kreklu.

Savukārt kāds labvēlis, kurš samaksāja 10 000 dolāru, ierunās lomu gaidāmajā kinolentē.

Video - seriāla pirmās sezonas ievilcējs:

0 Komentāri