Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Krievijā cenzēs «Simpsonus»

Foto: AP/Scanpix

Krievijas nacionālais telekanāls «2x2» ceturtdien apliecināja, ka turpmāk animācijas seriāls «Simpsoni» tiks cenzēts, lai pakļautos jaunam likumam, ar kuru vardarbīgas ainas, kā arī dzeršanas un smēķēšanas skatus televīzijas ēterā atļauts demonstrēt, tikai sākot ar vēlām vakara stundām. 

Epizodes, kurās Simpsonu ģimene skatās vardarbīgo multfilmu «Niezītis un Kasītis», līdz ar likuma stāšanos spēkā piektdien būs jācenzē, apliecināja telekanāla pārstāvis.

«Atbilstoši jaunajam likumam mēs «Simpsonu» «Niezīti un Kasīti» nevaram pārraidīt pirms plkst.23,» sacīja telekanāla ģenerāldirektors Ļevs Makarovs.

«Mēs ironiskā veidā retušēsim visas programmas, kurās būs skati, kas atbilst jaunā likuma aizlieguma kritērijiem. Piemēram, mēs rādīsim melnu ekrānu ar komisku tekstu titru līnijā,» skaidroja Makarovs.

Viņš arī atzina, ka cits ASV animācijas seriāls «Dienvidparks» tiks pārcelts uz laiku pēc plkst.23, jo viens no šī seriāla varoņiem katrā sērijā iet bojā.

Atbilstoši likumam «Par bērnu aizsardzību no informācijas, kas kaitē viņu veselībai un attīstībai» ainas, kas iedrošina bērnus izmēģināt narkotikas, tabaku vai alkoholu vai arī kas attaisno vardarbību, drīkst pārraidīt tikai pēc plkst.23.

0 Komentāri