Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Uzzini, kas gaidāms jaunajā «Viņas melo labāk» sezonā!

  • Raksts
  • Foto
Foto: TV3 publicitātes foto

TV3 seriāla «Viņas melo labāk» jaunā sezona skatītājus priecēs no 22. maija, bet jau tagad seriāla veidotāji atklāj filmēšanas aizkulises un to, kādi varoņi pievienosies seriāla jaunajā – piektajā – sezonā.

Šosezon

Fēlikss bija precējies pat trīs reizes, taču visas trīs sievas šo pasauli atstāja dīvainos, pat aizdomīgos veidos. Ne tuvākajiem, ne tiesībsargājošajām iestādēm tā arī neuzdevās uzzināt, vai Fēliksam ar šīm nāvēm ir bijis kāds sakars. Ļoti viltīgs un slīpēts vīrelis, kas dzīvē ir gājis caur uguni un ūdeni. Viena no sievām, kas pameta šo pasauli, atstāja viņam pieticīgu mājiņu un meitu Ketiju.

Kā vēsta sena paruna – ābols no ābeles tālu nekrīt. Šo parunu droši var attiecināt arī uz Fēliksa meitu Ketiju jeb aktrisi Leldi Dreimani. No sava tēva viņa ir mantojusi viltīguma un blēdīguma gēnus. Viņi abi ir afēristu duets, kas lieliski papildina viens otru. Tikai Ketija, kā jau ikviena sieviete, ir īpaši jūtīga attiecībā uz tēmām, kas skar viņas mirušo mammu. Tas ļoti nepatīk viņas tēvam, jo kaitē netīrajam tēva un meitas biznesam, kā arī kārtējām afērām.

Seriālā parādīsies arī kāds īsts uzņēmējs, turklāt ļoti bagāts. Artūra jeb aktiera Ivara Auziņa uzņēmējdarbības lielākā daļa un nauda apgrozās Krievijas plašumos. Izskatīgs vīrietis, kurš ik pa reizei atgriežas Latvijā, vēloties investēt un attīstīt savu uzņēmējdarbību arī šeit. Harizmātisks vīrietis, kurš spēj piesaistīt ne tikai pievilcīgu sieviešu, bet arī nopietnu vietējo uzņēmēju uzmanību. Taču, atšķirībā no sievietēm, kuras notic un iemīlas viņā uzreiz, vīriešos viņš rada aizdomas, ka uzdodas par kādu citu.

Kostja ir vīrietis – luksofors, kas katru dienu iedegas citā krāsā. Kristiana Kareļina atveidotais Konstantīns ir precējies, taču ne jau Sarmītes Rubules atveidotā sieva Olga, no kuras viņš paniski baidās, viņa dzīvē ir vissvarīgākā. Vissvarīgākās Kostjas dzīvē ir trīs lietas – automašīnas, viņa serviss un sievietes. Viņš ir naivs, draudzīgs, pakalpīgs un gādīgs vīrietis, bet tajos brīžos, kad viņš iedzer alkoholu, viņš pārvēršas Kostjā un iededz zaļo gaismu visādiem notikumiem un pārgalvībām.

Sandra ir meitene ar labu sirdi, kurai patīk gan strādāt veikalā, gan arī sportot un aktīvi pavadīt brīvo laiku. Ar savu mīļumu diemžēl viņa pievelk ne tikai labus cilvēkus, bet arī pilnīgas padibenes. Liktenis aktrises Maijas Arvenas Ozoliņas atveidotajai varonei ir sagādājis nežēlīgus pārbaudījumus, bet varbūt kādam, kas atrodas Sandrai blakus, izdosies viņas dzīvē ienest gaišas krāsas?

Līdz ar Aināru Ančevski ierašanos seriālā ienāks īsts mākslinieks Viesturs. Ar labu sirdi, kurš meklē dzīves jēgu un savu īsto mīlestību. Viņam patīk garas sarunas līdz rītam, malkojot vīnu, kā arī savs darbs – fotografēšana.

Tādas sievietes kā Samantu citi cilvēki mēdz saukt par dēlēm. Aktrises Kristīnes Belickas atveidotā meitene ir šarmanta un skaista, bet par visu svarīgāk šajā dzīvē viņai ir nauda un labklājība. Vīrieši līp viņai klāt kā bites uz medu un ātri viņā iemīlas, bet Samantai tas nav svarīgi, viņa žigli vien aptin vīriešus ap pirkstu un skatās uz viņiem kā iztikas avotu un naudas maisu.

Romantiskais vasaras stāsts ar vieglu kriminālo pieskaņu jeb seriāla Viņas melo labāk nu jau 5. sezona TV3 skatītājus priecēs jau no 22. maija katru darba dienas vakaru plkst. 20:20.

0 Komentāri