Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«X Faktora» žūrijas sastāvu papildina Intars Busulis

Foto: Publicitātes foto

«X Faktora» žūrijas prognožu spēlē ir kļuvis zināms vēl viens pārstāvis – tas būs neviens cits kā pieredzes bagātais mūziķis, dziedātājs un trombonists Intars Busulis Kā iepriekš ziņots, žūrijā būs arī grupas «Prāta vētra» ierakstu kompānijas un menedžmenta vadītāja Aija Auškāpa.

«Dažbrīd šķiet, ka varētu būt neiespējami Latvijā atrast tik daudz izpildītāju, lai pietiktu jaunam šovam. Līdz šim bijis daudz muzikālu projektu, tāpēc ir sajūta, ka Latvijas resursi varētu būt izsmelti. Un tomēr mani ļoti interesē, vai bez jau zināmajiem dziedātājiem ir palicis vēl kāds neatklāts talants. Šo svarīgo faktoru ar nepacietību vēlos noskaidrot! Tādēļ es piekritu piedāvājumam, lai saprastu, kas Latvijā notiek ar izpildītājiem un vai popmūzikas, estrādes, vieglās mūzikas žanram ir nākotne,» atklāj Busulis.

«Galvenais, kas mani interesē izpildītājos, ir dvēsele – to arī vēlos dzirdēt,» norāda Busulis.

Mūziķis, dziedātājs un trombonists Intars Busulis pirmo plašo atpazīstamību guva, piedaloties «Eirodziesmā 2002» kopā ar komponista Raimonda Tiguļa projektu «Caffe», savukārt pāris gadus vēlāk jau plūca uzvaras laurus starptautiskajā konkursā «Jaunais vilnis». Laikam ejot, viņš ir piedalījies dažādos mūziklos un koncertuzvedumos, starptautiskos džeza festivālos, kā arī šovos »Голос» un »Точь-в-точь». Sadarbībā ar latviešu komponistu Kārli Lāci viņš ir radījis kopumā sešus soloalbumus – pēdējais no tiem ir «Nākamā pietura», kas arī izvirzīts «Zelta diska» godalgai.

«X Faktors» ir šovs, kura mērķis ir attīstīt jaunus dziedošos talantus. Skatītājiem tā ir muzikāla izklaide un iespēja just līdzi saviem favorītiem, savukārt mūziķiem – pieredzējušu nozares profesionāļu vadībā attīstīt sevi un iegūt klausītāju atzinību, mīlestību un, iespējams, biļeti veiksmīgai mūziķa karjerai. Pasaules pieredze rāda, ka «X Faktora» dalībnieki pēc šova gūst panākumus un viņu dziesmas nokļūst topu virsotnēs, kļūstot par pārdotākajiem ierakstiem.

Šovs TV ekrānos būs redzams kanālā «TV3» rudenī.

0 Komentāri