Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Laimē biļetes uz dokumentālo filmu programmu

Foto: Publicitātes foto

No 2. līdz 6. septembrim kinoteātrī «K. Suns» Nacionālais Kino centrs piedāvā noskatīties dokumentālo filmu programmu «Revolūcija sākas galvā».

Portāls «Apollo» sadarbībā ar Nacionālo Kino centru piedāvā piedalīties konkursā un laimēt biļetes uz filmu programmu «Revolūcija sākas galvā». Atbildi uz jautājumiem un gaidi rezultātus 31. augustā!

Filmu programmā «Revolūcija sākas galvā» iekļautas iedvesmojošas, dramatiskas un sirsnīgas pēdējo gadu filmas, kas savas aktuālās sociālās un politiskās tematikas dēļ izraisījušas plašu rezonansi pasaulē.

Foruma laikā būs iespējams tikties ar vairāku filmu režisoriem un piedalīties diskusijās. Rīgā viesosies Somijā tapušās filmas «Receptes pret katastrofu» režisors Džons Vebsters, filmas «Birmas videožurnālisti: reportāžas no slēgtās zonas» režisors dānis Andress Estergords un igauņu filmas «Disko un atombumba» režisors Jāks Kilmi un Kiurs Arma.

Filmas izvērtēt foruma organizētāji aicinājuši arī topošos žurnālistus un kino kritiķus.

www.nfc.lv

Paralēli filmu programmai foruma ietvaros norisināsies starptautisks filmu ideju tirgus dokumentālā kino profesionāļiem.

0 Komentāri