Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«X Faktora» žūrijai pievienojas arī Reinis Sējāns no grupas «Instrumenti»

Foto: Publicitātes foto

Noslēpumu plīvurs ir kritis, jo «TV3» dziedošo talantu šova «X Faktors» žūrijas sastāvs ir pilnībā atklāts. Multi-instrumentālists un mūzikas producents Reinis Sējāns kopā ar grupas «Prāta vētra» ierakstu kompānijas un menedžmenta vadītāju Aiju Auškāpu un mūziķi, dziedātāju un trombonistu Intaru Busuli strādās pie tā, lai radītu jaunus talantus.

Reinis Sējāns plašākam sabiedrības lokam pazīstams kā grupu «Cosmos» un «Instrumenti» dalībnieks. Sējāns ir profesionālis vistiešākajā vārda nozīmē, ko apliecina viņa spēja pārvaldīt plašu instrumentu klāstu: perkusijas, bungas, klavieres, basģitāru, marimbu un citus, ko apguvis vietēja un starptautiska mēroga meistarklasēs. Tāpat arī Sējānu raksturo spēcīga radoša muzikālā gaumes izjūta, pēdējie darbi, kur to var novērtēt – mūzikas tradīcijām bagātās grupas «DaGamba» albums «Vivaldi Rocks», kā arī indīpopa grupas «Franco Franco» albums «Moon + Light». Savukārt īpaša mīlestība pret kustību un dejas mākslu baudāma mākslinieka radītā uzvedumā «Vārna», kas tapis sadarbībā ar izcilo baletdejotāju Elzu Leimani.

Gaidot jauno projektu «X Faktors», Sējāns saka: «Man ir tāda sajūta, ka Latvija ir bagāta vēl neatklātiem talantiem, un es ticu, ka tādus mēs šeit ieraudzīsim ne vienu vien, bet īstais stāsts jau ir par to, cik nopietni būs šo dziedātāju mērķi un nodomi – jāiegulda milzīgs darbs, un neesmu drošs, ka visi to apzinās. Tas būs liels izaicinājums itin visiem «X Faktorā» iesaistītajiem.»

«X Faktors» ir jauno dziedošo talantu šovs, kura mērķis ir attīstīt jaunus dziedošos talantus. Skatītājiem tā ir muzikāla izklaide un iespēja just līdzi saviem favorītiem, savukārt mūziķiem – pieredzējušu nozares profesionāļu vadībā attīstīt sevi un iegūt klausītāju atzinību, mīlestību un, iespējams, biļeti veiksmīgai mūziķa karjerai. Pasaules pieredze rāda, ka «X Faktora» dalībnieki pēc šova gūst panākumus un viņu dziesmas nokļūst topu virsotnēs, kļūstot par pārdotākajiem ierakstiem.

Šovs TV ekrānos būs redzams kanālā «TV3» rudenī.

0 Komentāri