Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Latviešu puiši ir dumji: «Precētie pret brīvajiem» dalībnieki «saiet ragos»

  • Raksts
  • Foto
Foto: Publicitātes foto

Brīvais Arvis uz randiņiem dodas apbruņojies ar zaķa ausīm. Katrai meitenei zaķa izskatā jādodas ielās un jālūdz svešiniekiem telefona numuri, un jāiedod viņiem buča! Kura meitene izrādīsies atvērtākā pārbaudījumam - tai vajadzētu būt brīvai. Arvis nelaida garām iespēju pārbaudīt meitenēm arī pulsu, tāpēc rokas tika liktas uz dāmu krūtīm.

Aizņemtā Marija spēlē piedalās ar mērķi padarīt savu mīļoto greizsirdīgu. Un viņai tas izdosies! Pulsa pārbaudījums Marijai bija kā «auksts ūdens uz galvas».

Brīvā Aija, kā pati saka, «iet uz visiem 100 procentiem, lai uzvarētu un pārliecinātu, ka ir brīva». Randiņā viņa atļāvās pat klēpja dejas, kaut darīja to pirmo reizi.

Aizņemtā Kate bija bezgala apvainosies par Arvja pārbaudījumiem un pārmeta puisim seklumu. Randiņa laikā abu starpā nebija ne kripatas no romantikas!

Brīvais puisis šoreiz izvēlējās aizņemto dāmu Kati, kas nozīmē to, ka uzvaras laurus plūc aizņemtie! Brīvā Aija nebija mierā ar Arvja izvēli, sakot, ka «visi latviešu puiši ir dumji,» uz ko Arvis atbildēja, ka «nosvērtas meitenes pirmajā randiņā nerīkojas tā, kā to darīja Aija».

0 Komentāri