Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Daudziņa: Man bijušas pārdomas par to, kāpēc vispār esmu «Ugunsgrēkā»

  • Raksts
  • Foto
Foto: TV3 Publicitātes foto

Runas pedagoģe, aktrise un seriāla «UgunsGrēks» Helēnas lomas atveidotāja Zane Daudziņa (49) dalījusies pārdomās par to, kāpēc filmējas šajā pretrunīgi vērtētajā seriālā. Daudziņas kolēģi pat nosaukuši «UgunsGrēku» par lielāku ļaunumu nekā prostitūcija.

Aktrise atzinusi, ka 11 gadus ilgā filmēšanās seriālā viņai radījusi mokošas pārdomas. Intervijā žurnālam «Ieva» Daudziņa atklājusi, ka kolēģu viedoklis mēdz būt nievājošs.

«Man bijušas daudzas pārdomas par šo, piemēram, kāpēc es vispār esmu šai seriālā. Kā gan citādi, ja Kultūras akadēmijas kolēģi nicīgi izsakās par seriāliem vispār, un dažs no kolēģiem paziņo, ka dalība šādā ir ļaunāka par prostitūciju,» stāsta Daudziņa.

Tomēr pēc ilgām un mokošām pārdomām viņa noformulējusi, ka arī cepumi un kūciņas ir neveselīgi, bet ļoti garšīgi. Turklāt, ja kāds to ēd pārāk daudz, ne jau konditors pie tā ir vainīgs, bet gan katrs ēdājs.

«Nolēmu, ka nejutīšos vainīga par to, ka strādāju konditorejā, nevis svaigēdāju restorānā,» pārdomās dalās Helēnas lomas atveidotāja, piebilstot, ka tas, ko filmējam, domāts ātrai patērēšanai, vieglam, bezrūpīgam brīdim vakarā.

Aktrise atklāj, ka «UgunsGrēka» komanda ir ļoti saliedēta un nevienā citā tādā viņa strādājusi nav. Lai gan dzīvē Zane nav līdzīga Helēnai, aktrise atklāj, ka viņas lomai ir īpašības, kuras tomēr gribētu sev.

«Viņa reaģē ļoti spontāni. (..) Ja kāds pasaka kaut ko ne tā, kā viņai patīk, Helēna aizsvilstas. (..) Man drusku žēl, ka nespēju tāda būt dzīvē, jo ar tādiem cilvēkiem ir viegli. Viņš uzšvirkst kā petarde un pasaka visu, ko domā. Nevis kā es, kas tikai nodomā pie sevis un saprot, ka nav tiesību nevienam uzbāzties ar savu patiesību,» par lomu stāsta aktrise.

Šī gada sākumā tika paziņots, ka «UgunsGrēka» raidīšana tiks pārtraukta. Tuvojoties 17. sezonas izskaņai, Daudziņai piezagusies nostalģija.

0 Komentāri